tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrody Samoprzylepne pin 2mm

Samoprzylepne elektrody PIN 2mm (wtyk 2mm) to małe nakładki żelowe, które są używane w elektrostymulacji, takiej jak terapia TENS (Transkutanna Elektryczna Stymulacja Nerwów) i EMS (Elektryczna Stymulacja Mięśni). Elektrody mają wtyk żeński 2mm, który służy do podłączenia do elektrostymulatorów przewodowych z męskim wtykiem 2mm. Żelowe elektrody samoprzylepne są umieszczane bezpośrednio na skórę w celu dostarczenia impulsów elektrycznych do nerwów lub mięśni. Funkcja samoprzylepna umożliwia łatwe i bezpieczne przyklejanie elektrod do skóry,. Elektrody mogą być wielokrotnie używane przez jednego użytkownika.

Elektrody żelowe z pinem 2mm to jedne z najpopularniejszych rodzajów elektrod wykorzystywanych w elektrostymulacji. Połączenie 2mm jest charakterystyczne dla większości prostych modeli TENS i EMS. Pasują m.in. do elektrostymulatorów Globus, TensCare, czy Medihightec.

Elektrody żelowe z pinem 2mm są zwykle dostępne w różnych dostosowanych do ciała kształtach i rozmiarach, w zależności od potrzeb aplikacji. Najpopularniejsze są elektrody kwadratowe lub prostokątne, a także okrągłe lub owalne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 39

[FM_form id="1"]