tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulatory PowerDOT

Elektrostymulatory PowerDot

Elektrostymulatory PowerDot to interesująca propozycja dla klientów ceniących sobie rozwiązania mobilne. W segmencie elektrostymulatorów dla sportowców oraz elektrostymulatorów osobistych system PowerDot 2.0 to mała rewolucja w elektrostymulacji, gdzie przy utrzymaniu bardzo dobrych parametrów, mamy efekty medyczne w warunkach domowych. PowerDot powstał z myślą o sporcie, fitnessie, wellness i pomocy w dolegliwościach bólowych.

PowerDot od Therabody - elektrostymulator

PowerDot 2.0 to niepozorne,  ale potężne narzędzie do elektrostymulacji mobilnej, które jest wyposażone w sprawdzone koncepcje prądów nMES i TENS w eleganckiej i lekkiej konstrukcji. W pełni kontrolowany przez aplikację PowerDot APP elektrostymulator zapewnia łatwą i zrozumiałą obsługę dla każdego użytkownika, nawet nie mającego żadnego pojęcia o elektrostymulacji.

Modele PowerDot 2.0

Jakie są benefity stosowania elektrostymulacji PowerDot 2.0

  • Usuwanie bólu
  • Przyśpieszenie regeneracji mięśni
  • Zwiększenie wydajności mięśni
  • Redukcja dolegliwości bólowych

Modele elektrostymulatorów PowerDot

2 główne modele PowerDot to 2 produkty – PowerDot Uno i Duo. Dodatkowo każdy występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Duo i Uno różnią się ilością „kanałów”. PowerDot Duo pozwala na pracę wielokanałową na 2 grupach mięśni jednocześnie, a Uno to praca z jednym modułem. Natomiast podpięcie mięśni dla jednego modułu przypomina właściwie pracę dwukanałową w klasycznych elektrostymulatorach. Mamy jedną dużą elektrodę, która polaryzuje się z dwiema mniejszymi.

Podpiecie elektrod w elektrostymulatorach PowerDot

PowerDot Elektrostymulacja przez komórkę

W PowerDot twórcy wymyślili system, gdzie kontrolę nad sesją elektrostymulacji prowadzimy przez komórkę. Cały proces odbywa się bezprzewodowo. PowerDot jest zaprojektowany i wykonany bardzo solidnie. Jakość i wzornictwo robią wrażenie. Wygoda użytkowania i szybkość startu sesji to największe zalety PowerDota. Wykonanie z wysokiej jakości trwałych materiałów i atrakcyjne opakowanie to kolejne plusy PowerDotów.

Aplikacja PowerDot

Aplikacja Powerdot jest dostępna w języku polskim. Zawiera dokładne zdjęcia i diagramy oraz opisy i przykłady zastosowań.

Aplikacja PowerDot to najistotniejszy element produktu, bez niej nie obsłużymy elektrostymulatora. Natomiast w zamian dostajemy kontrolę treningów w czasie, statystyk oraz kontrolę kilku parametrów elektrostymulacji (intensywność, długość impulsu elektrycznego, ilość skurczy, przerwy)

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

[FM_form id="1"]