tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulatory PowerDOT

Elektrostymulatory PowerDot

Elektrostymulatory PowerDot to interesująca propozycja dla klientów ceniących sobie rozwiązania mobilne. W pewnym segmencie system PowerDot to mała rewolucja w elektrostymulacji, gdzie przy utrzymaniu przyzwoitych parametrów, mamy efekty medyczne w warunkach domowych. PowerDot powstał z myślą o sporcie, fitnessie, wellness i pomocy w dolegliwościach bólowych.

PowerDot Elektrostymulacja przez komórkę

W PowerDot twórcy wymyślili system, gdzie kontrolę nad sesją elektrostymulacji prowadzimy przez komórkę. Cały proces odbywa się bezprzewodowo.

elektrostymulator powerdot duo 20 czerwony

Modele elektrostymulatorów PowerDot

2 główne modele PowerDot to 2 produkty – PowerDot Uno i Duo. Dodatkowo każdy występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Duo i Uno różnią się ilością „kanałów”. PowerDot Duo pozwala na pracę dwukanałową i pracę na dwóch grupach mięśni jednocześnie, a Uno to praca z jednym modułem. Natomiast podpięcie mięśni dla jednego modułu przypomina trochę pracę dwukanałową w klasycznych elektrostymulatorach. Mamy jedną dużą elektrodę, która polaryzuje się z dwiema mniejszymi.

Podpiecie elektrod w elektrostymulatorach PowerDot

PowerDot jest zaprojektowany i wykonany bardzo solidnie. Jakość i wzornictwo robią wrażenie. Wygoda użytkowania i szybkość startu sesji to największe zalety PowerDota. Wykonanie z wysokiej jakości trwałych materiałów i atrakcyjne opakowanie to kolejne plusy PowerDotów.

Aplikacja PowerDot

Aplikacja Powerdot jest dostępna w języku polskim. Zawiera dokładne zdjęcia i diagramy oraz opisy i przykłady zastosowań.

Aplikacja PowerDot to najistotniejszy element produktu, bez niej nie obsłużymy elektrostymulatora co jest pewnym minusem w funkcjonalności. Natomiast w zamian dostajemy kontrolę treningów w czasie, statystyk oraz kontrolę kilku parametrów elektrostymulacji (intensywność, długość impulsu elektrycznego, ilość skurczy, przerwa)

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

[FM_form id="1"]