tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulacja Wielofunkcyjna

Elektrostymulacja wielofunkcyjne EMS / nMES / TENS / INF / MIC / HV

Urządzenia wielofunkcyjne, to technologiczne zaawansowane stymulatory do elektroterapii i stymulacji różnymi rodzajami prądów. Takie Elektrostymulatory zostały wyposażone w technologie dla różnych rodzajów terapii i prądów. W przeważającej mierze urządzenia wielofunkcyjne łączą prądy TENS oraz EMS, ale wiele z oferowanych modeli posiada szerszy wachlarz zastosowań i prądów.

Dzięki takiemu połączeniu jeden elektrostymulator pozwala na wykorzystanie go do rozmaitych potrzeb i terapii. Często w fizjoterapii, rehabilitacji czy domowych terapiach potrzebujemy różnych zabiegów czy złożonego leczenia różnymi sposobami jednego schorzenia. Łączenie terapii daje bardzo dobre efekty. Na przykład w bólach kręgosłupa – połączenie prądów przeciwbólowych TENS z przed masażem rozluźniającym i poprawą ukrwienia daje zdecydowanie lepsze efekty niż zastosowanie tylko terapii przeciwbólowej. Dla leczeniu dolegliwości bólowych warto stosować prądy TENS z prądami interferencyjnymi oraz mikroprądami, co daje trwalsze i lepsze rezultaty.

Elektrostymulatory Wielofunkcyjne są najczęściej urządzeniami medycznymi, ale są dedykowane nie tylko do zastosowań medycznych, rehabilitacyjnych, fizjoterapeutycznych, ale też do terapii domowych, a często miniaturowe rozmiary pozwalają na użycie ich w podróży.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 39

[FM_form id="1"]