tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Game Ready

game-ready-terapia-zimnem

System GRPro – połączenie terapii ucieksowej i chłodzenia od Game Ready

System Game Ready® GRPro® 2.1 o klinicznie udowodnionym działaniu łączy w sobie potężną jednostkę sterującą z pełną gamą innowacyjnych, obwodowych kołnierzy, integrując terapie zimnem i przerywaną pneumatyczną kompresję z większą możliwością regulacji, komfortem i wygodą niż kiedykolwiek wcześniej. Łatwy w użyciu, przenośny system wyprzedza konkurencyjne rozwiązania,  umożliwiając szybszy powrót do zdrowia po urazie lub operacji.

Ulga w bólu i błyskawiczna regeneracja

System zimna i uciskowy GRPro 2.1 może pomóc ograniczyć stosowanie leków przeciwbólowych, zmniejszyć ból i obrzęk, zwiększyć zakres ruchu i zwiększyć satysfakcję z procesu rekonwalescencji. System GRPro 2.1 technologia rekonwalescencji po urazach i operacjach to wybór  tysięcy czołowych ortopedów, fizjoterapeutów i trenerów sportowych, a także niezliczonych pacjentów, elitarnych sportowców, profesjonalnych drużyn sportowych i sił zbrojnych na całym świecie.

grpro-jednostka-sterujaca

Wydajniejsze chłodzenie w porównaniu z innymi metodami

W bezpośrednim porównaniu wydajności system GRPro 2.1 zapewnia szybsze, głębsze i bardziej długotrwałe chłodzenie w porównaniu z tradycyjnymi metodami i innymi urządzeniami. Wszystkie urządzenia zastosowano zgodnie z instrukcjami producenta w identycznych warunkach, a wszystkie obrazy termiczne i temperatury skóry wykonano natychmiast po 30 minutach leczenia.

porownanie-metod-chldozenia-game-ready

Jak działa system GRPro 2.1

grpro21-system

AKTYWNA KRIOTERAPIA
Szybko krążąca lodowata woda w sposób ciągły i komfortowy chłodzi obolałe miejsce, aby skutecznie zmniejszyć obrzęk, skurcze mięśni i ból.
<

KOMPRESJA PRZERWANA Ucisk pneumatyczny naśladuje naturalne skurcze mięśni, łagodnie usuwając obrzęki i stymulując przepływ natlenionej krwi. 

IDEALNE DOPASOWANIE Anatomicznie zaprojektowane okłady otaczają dotkniętą chorobą część ciała, zwiększając powierzchnię i kontakt dla skuteczniejszej krioterapii.

SZYBSZE I GŁĘBSZE CHŁODZENIE  Oznacza bezpieczniejsze zabiegi, przy zminimalizowanym ryzyku odmrożeń i udowodnionej redukcji stosowania  leków przeciwbólowych.

WYGODNY W TRANSPORCIE Dzięki dostępnemu akumulatorowi i torbie system jest przenośny i można go używać w domu, w biurze, lub wszędzie tam, gdzie wymagane jest leczenie.

grpro21-interfejs

Proste i intuicyjne sterowanie

GRPro 2.1 posiada prosty i intuicyjny interfejs, dzięki czemu pacjenci i sportowcy mogą współpracować ze swoimi lekarzami i trenerami w celu korzystania z  wstępnie ustawionych programów i dostosowywania ustawień temperatury, ucisku i czasu leczenia za pomocą jednego przycisku lub wygodnego pokrętła.

Specjalne kołnierze na całe ciało

gameready-kolnierze

Kompleksowa linia opasek ATX® o podwójnym działaniu  firmy Game Ready umożliwia zintegrowaną, bezproblemową terapię zimnem i kompresją większości głównych części ciała. Opatentowana technologia, niskoprofilowe, lekkie kołnierze są anatomicznie zaprojektowane dla idealnego dopasowania i komfortu – oraz zapewniają obwodowe pokrycie i większy kontakt z powierzchnią, co umożliwia bardziej efektywne leczenie.

Jak korzystać z urządzenia GameReady

Aby uruchomić jednostkę GameReady należy napełnić zbiornik kostkami lodu i wodą w odpowiednich proporcjach wg wskazań w pojemniku GR. Nakładamy odpowieni rękaw (wewnętrzny umieszczamy w zewnętrznym) i zakładamy go zgodnie z przeznaczeniem wg części ciała. Po podłączeniu zasilania wpinamy mankiet do konektora i urządzenia GameReady.

Urządzenie uruchamiamy przez wciśnięcie górnego przycisku po lewej stronie wyświetlacza. Następnie dobieramy parametry termoterapii:

  • temperatura (pokrętłem po prawej stronie wyświetlacza),
  • czas trwania (przyciskami poniżej wyświetlacza),
  • stopień kompresja (przyciskiem po lewej stronie powyżej wyświetlacza)

Po zakończeniu ustawiania parametrów włączamy działanie GameReady wciskając przycisk Play.

Po skończonej terapii należy rozłączyć rękawy i urządzenie wraz z rękawami pozostawić do wyschnięcia.

Jak konserwować GameReady

konserwacja jednostki centralnej GameReady:
  • Widoczne wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie GameReady możemy czyścić miękką szmatką i łagodnym detergentem.
  • Filtr ze zbiornika należy płukać wg potrzeby na podstawie kontroli jego zuużycia. Prawidłowo założony filtr poznajemy po zatrzaśnięciu w prowadnicach.
  • Urządzenie przed schowaniem powinno całkowicie wyschnąć.
Konserwacja Rękawów GameReady

Po ostrożnym wyjęciu wymiennika ciepła z mankietu należy umyć ręcznie wymiennik ciepła w chłodnej lub zimnej wodzie z dodatkiem łagodnego detergentu lub mydła przeciwbakteryjnego. Nie należy używać płynów zmiękczających. Rękawy najlepiej rozwiesić w celu wyschnięcia.

W razie potrzeby rękaw zewnętrzny można czyścić przecierając dostępnymi na rynku ściereczkami nie zawierającymi wybielacza lub prać ręcznie przy użyciu bardzo małej ilości łagodnego detergentu lub mydła przeciwbakteryjnego. Powiesić w celu wyschnięcia. Uwaga: NIE PRAĆ W PRALCE.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 27

[FM_form id="1"]