tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulatory Compex Seria Sport

Elektrostymulatory Compex Sport

Elektrostymulatory Compex serii SPORT to produkty najwyższej klasy, zaprojektowane z myślą o regularnie trenujących sportowcach, biorących udział w zawodach. Przeznaczone do użytkowania przez aktywnie trenujących na każdym poziomie zaawansowania.

elektrostymulatory Compex Seria Sport

Treningi z Elektrostymulatorami Compex SP

Gama Elektrostymulatorów Compex SP uwzględnia przewodowe i bezprzewodowe urządzenia z predefiniowanymi programami treningowymi, regeneracyjnymi, przeznaczonymi do masażu, łagodzącymi stany bólowe, rehabilitacyjnymi oraz fitness. Stymulatory treningowe umożliwiają wsparcie w każdym elemencie treningu od rozgrzewki, poprzez pracę treningową aż po regenerację.

Seria SP – Regeneracja, programy przeciwbólowe, masaż

Elektrostymulatory Compex Sport poza funkcjami treningowymi mają również wbudowane programy przeznaczone do odnowy, masażu i łagodzenia bólu. Regeneracja po treningu, czy masaż relaksacyjny z pewnością zadowolą sportowców po ciężkich jednostkach treningowych lub zawodach sportowych. Nieodłącznym elementem sportu są również urazy, a kontuzjowane miejsca mogą być rehabilitowane przez stymulatory treningowe Compex serii sport

.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 49

[FM_form id="1"]