tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulatory Compex SP 4.0

Seria Compex SP 4.0

Compex SP 4.0 jest idealnym urządzęniem ze świetnym stosunkiem jakości do ceny. Jest najwyższym modelem kablowym z wszystkimi najważniejszymi programami z zakresu rehabilitacji, treningu, regeneracji oraz fizjoterapii i terapii przeciwbólowej. Jest najlepszym pod względem ceny narzędziem do rehabilitacji ortopedycznej po zabiegach. Pozwala na przedoperacyjne wzmocnienie mięśni, zapobieganie atrofii mięśniowej w pierszych tygodniach po zabiegu oraz przejście cykli przywracania kondycji mięśni poprzez stymulowanie odpowiednio wolno i szybko kurczliwych włókien w sposób ułatwiający powrót do pełnej sprawności. Dzięki temu Compex SP 4 jest często wypożyczany lub kupowany właśnie w celach rehabilitacyjnych.

Compex SP 4 można wypożyczyć kontaktując się z nami – Warunku wypożyczenia znajdą Państwo tutaj: wypożyczenie elektrostymulatora Compex SP 4.0. Można też skorzystać z automatycznej wypożyczalni na stronie: https://wypozyczalnia.rehastore.net/, gdzie można wybrać interesujące Państwa urządzenie, określić ilość dni, a sprzęt zostanie do Państwa wysłany.

Natomiast zakup Compex SP 4.0 w wersji podstawowej lub w wersji pakietowej możecie Państwo zrealizować wybierając jedną z poniższych opcji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

[FM_form id="1"]