tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Ortezy i Stabilizatory na Staw Skokowy

Orteza na staw skokowy ma na celu jego stabilizację. Poprzez częściowe unieruchomienie stawu stabilizator ortopedyczny pełni swoją funkcję w podobny sposób jak gips. Zaletą jest jednak jego niewielka waga.

Zobacz produkty!

Kontuzje mogą dotknąć każdego oraz w każdej sytuacji. Podczas wysiłku fizycznego, dzieci podczas zabawy na placu zabaw oraz osoby starsze podczas spaceru. Zdarzają się w pracy, w domu oraz na siłowni. Najważniejsza jest szybka reakcja. Zdarza się, że uraz nie jest na tyle poważny, aby gips stał się koniecznością. Dlatego w tym przypadku warto wybrać ortezę na staw skokowy. Od jakiegoś czasu stała się wygodniejszą alternatywą dla szyny gipsowej. Wykonana z wysokiej jakości materiału, przepuszcza powietrze, co powoduje szybszy powrót do zdrowia. Dodatkowym atutem jest możliwość łatwego ściągnięcia np. podczas kąpieli oraz bezproblemowa kontrola postępu gojenia.

Stabilizatory ortopedyczne

Stabilizatory ortopedyczne dzięki całkowitemu unieruchomieniu pomagają w uniknięciu kolejnych urazów oraz eliminują powstały obrzęk. Jeżeli chodzi o wybór odpowiedniego, warto skonsultować podjęcie decyzji z lekarzem, który podpowie jaki stabilizator pasuje do doznanej kontuzji. Przede wszystkim używane są podczas złamania, skręcenia, stłuczenia, zwichnięcia, a nawet korygowania postawy i ochrony danego obszaru po operacji.

Utrzymują stałą temperaturę, co przyczynia się do prawidłowego krążenia i zapobiega powstaniu ogniska martwicy.

Ortezy na staw skokowy – szeroka oferta naszego sklepu

W asortymencie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór ortez i stabilizatorów, dzięki temu każdy może wybrać odpowiednie dla siebie. Ich niskie ceny pozwalają na posiadanie tych produktów wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Korzystanie z nich zapewni komfort oraz ułatwi higienę chorej kończyny. Zachęcamy to zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu!

Wszystkie produkty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

[FM_form id="1"]