tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Aplikatory Lyapko

W wielu dziedzinach życia, również w medycynie, najprostsze rozwiązania bywają najbardziej skuteczne. Powierzchniowa wieloigłowa terapia doktora Nikolaya Lyapko bazuje na naturalnych odruchach naszego organizmu, by przywrócić mu prawidłowe funkcje. Jest to rodzaj refleksoterapii, polegającej na fizycznym oddziaływaniu na punkty biologicznie aktywne oraz odpowiadające im narządy wewnętrzne. Niewątpliwą zaletą terapii dr Lyapko jest to, że może być stosowana w warunkach domowych u dzieci i dorosłych za pomocą odpowiednich aplikatorów.

Zobacz produkty!

Aplikatory lyapko – mnogość zastosowań

Dostępne w naszym sklepie aplikatory wieloigłowe Lyapko znajdują szerokie zastosowanie terapeutyczne. Zaleca się ich stosowanie w przypadku:

  • schorzeń systemu nerwowego;
  • mózgowego porażenia dziecięcego;
  • schorzeń serca i całego układu krwionośnego;
  • chorób i uszkodzeń układu ruchu;
  • schorzeń endokrynologicznych,
  • chorób układu pokarmowego i oddechowego.

Ponadto aplikatory Lyapko idealnie sprawdzają się w sporcie i kosmetologii oraz stanowią doskonałe wsparcie dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Aplikatory wieloigłowe dr Nikolaya Lyapko dla każdego

W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji oferujemy różnego typu aplikatory Lyapko. Mogą to być maty do akupresury, wałki czy też piłka. Jest to sprzęt idealny do terapii i masażu nie tylko w gabinetach fizjoterapeutycznych, ale również w warunkach domowych. W prosty sposób można zadbać o swoje zdrowie oraz przywrócić prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu. Ich zaletą jest również to, że można je stosować nie tylko w rehabilitacji, ale również profilaktycznie – by cieszyć się pełnią sił każdego dnia.

Maty wieloigłowe do akupresury – duża powierzchnia oddziaływania

Na szczególną uwagę zasługują maty Lyapko, ponieważ obejmują swoim terapeutycznym oddziaływaniem dużą powierzchnię naszego ciała, co zwiększa jej efektywność. Kontakt igieł ze skórą wyzwala szereg pozytywnych reakcji organizmu – redukuje stres, napięcie, zmniejsza ból i obrzęki oraz przyspiesza regenerację.

Wszystkie produkty

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

[FM_form id="1"]