tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube
elektrostymulatory-banner-2_1
elektrostymulatory-banner-2_1
elektrostymulatory-banner-2_1
previous arrow
next arrow
Slider

Elektrostymulatory Compex • Trening • Regeneracja • Odnowa • Masaż • Rehabilitacja

gwarancja bezpiecznych zakupow

Gwarancja Bezpiecznych Zakupów

elektrostymulatory zakup na raty

Możliwość Zakupu na Raty

elektrostymulatory szwajcarska technologia

Szwajcarska Technologia

rabaty i promocje na elektrostymulatory

Gratisy do każdego elektrostymulatora

Promocje i rabaty dla Klientów

Darmowa wysyłka od 200 zł

elektrostymulacja
elektrostymulacja-prownanie-modeli
elektrostymulacja-referencje
elektrostymulacja-rehabilitacja
o-compex-elektrostymulatory
newsy-elektrostymulatory
faq-elektrostymulatory
raty-elektrostymulatory

Urządzenia:

Referencje Użytkowników Elektrostymulatorów Compex

cog

Aktualności

Jak działają Elektrostymulatory

Głównym zadaniem elektrostymulatora jest stymulowanie włókien nerwowych. Urządzenia te wytwarzają całkowicie bezpieczne dla organizmu i, co najważniejsze, skuteczne impulsy elektryczne, które dzięki elektrodom są przekazywane dalej. Taka elektrostymulacja ma szerokie zastosowanie:

  • Elektryczne Stymulacja Mięśni (EMS) – działanie na nerwy ruchowe, w celu stymulacji mięśni. Korzystają z niej zatem osoby, które intensywnie trenują i szukają sposobu na szybszą regenerację, chcą zgubić zbędne kilogramy czy też po prostu wesprzeć swój trening.
  • Uśmierza lub nawet redukuje ból – a to dzięki działaniu na niektóre rodzaje wrażliwych włókien mięśniowych. Jest zatem szeroko wykorzystywana w rehabilitacji.

Jakie korzyści ma ElektroStymulacja?

Dzięki elektrostymulacji odpowiednimi urządzeniami można zauważyć znaczną poprawę wielu cech mięśni, zniwelowanie zmęczenia, a także złagodzenie czy zniwelowanie bólu mięśni.

Elektrostymulacja jest zatem doskonałym uzupełnieniem treningów, rehabilitacji czy nawet odchudzania. Jest to również doskonały sposób na regenerację – szczególnie po męczącym treningu czy starcie w zawodach. Dlatego jest tak popularna wśród sportowców.

Elektrostymulacja to także przeniesienie możliwości treningu na wyższy poziom. Możliwość łączenia aktywnych sesji treningowych z zastosowaniem stymulacji zwiększa zaangażowanie włókien mięśniowych i ukrwienia mięśni podczas treningu dając jeszcze lepsze efekty ćwiczeń

Dlaczego warto wybrać Elektrostymulatory Compex?

Compex jest szwajcarską marką (częścią Grupy DJO Global) która przez ponad 30 lat stała się światowym liderem w produkcji i tworzeniu przenośnych elektrostymulatotów. Elektrostymulatory Compex powstały dla polepszenia wydajności i odnowy w szerokim spektrum dyscyplin sportowych.

Elektrostymulacja mięśni COMPEX® pozwala na istotne zwiększenie możliwości organizmu. Jeżeli starasz sie polepszyć swoją wydolność, siłę, wytrzymałość i sportową formę możesz wykorzystać elektrostymulatory Compex bez względu na to, czy jesteś profesjonalnym zawodnikiem, ćwiczysz kulturystykę, fitness, crossfit, czy trenujesz aby być w lepszej kondycji czy stracić kilka kilogramów. Compex to także relaks, możliwość kształtowania sylwetki oraz odnowa i usuwanie dolegliwości bólowych.

Zobacz ewolucje urządzeń Compex od 1996 roku do dziś

Sprawdź powiązane informacje

Podziel się z innymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Newsletter

FreshMail.pl