tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Drax Fitness

Firma DRAX projektuje urządzenia z wykorzystaniem badań naukowych. Celem firmy marki jest stworzenie produktów pomagających utrzymać zdrową sylwetkę  przy optymalnym i bezpiecznym treningu i jednocześnie dostarczać użytkownikom wrażeń estetycznych oraz wywoływać podziw.

DRAX to nieustanny rozwój od 2001 roku i bardzo ciekawa gama produktów budowana w oparciu o w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną, która jest konkurencyjna zarówno w aspekcie jakości i ceny. DRAX Fitness to coś więcej niż dostarczanie rozwiązań do urządzeń fitness. Naczelną zasadą producenta jest utrzymanie zaangażowania w zapewnienie zdrowszego i lepszego życia dla użytkowników sprzętu.

Drax Fitness - Sprzet Cardio zbudowany na bazie badan naukowych - bieznie eliptyki rowery ergometry

Sprzęt Cardio DRAX ideą nawiązuje do rozwiązań w naturze

Ideą projektantów maszyn cardio od DRAX Fitness jest umożliwienie ćwiczeń w sposób zbliżony do aktywności w środowisku naturalnym. Konkretne urządzenia nawiązują do biegów przełajowych, trekingu czy wspinaczki górskiej. Użytkowanie urządzeń i w sposób funkcjonalny i pod kątem designu mają nawiązywać do naturalnych aktywności w plenerze.

Sprzet Cardio Drax Fitness nawiazuje do natury
Modele biezni cardio od Drax Fitness opartych o potrzeby uzytkownikow

Najbardziej zaawansowana bieżnia SMART

DRAX zaprojektował 21,5 calowy ekran dotykowy. Tak duży panel i ekran w jednym pozwala użytkownikom nie tylko kontrolować proces treningu, ale także sprawdzać programy treningowe, oglądać kanały na YouTube, Netflixie, HBOGO czy na innych platformach. Co więcej użytkownicy mogą użyć ekranu bieżni jako interfejs dla swojego telefonu czy smartfona łącząc się ze sprzętem za pomocą WIFI albo albo Bluetooth. Funkcje pozwalają na tzw. mirroring czyli oglądanie ekranu smartfona bezpośrednio na ekranie bieżni.

[FM_form id="1"]