tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulatory mięśni VeinoPlus

Elektrostymulatory VeinoPlus

Stymulacja VEINOPLUS® to opatentowana technologia stymulacji mięśni łydek. Przesuwa granice EMS w celu skutecznego stosowania w chorobach naczyniowych, regeneracji po wysiłku fizycznym, redukcji bólu i nie tylko…

Veinoplus to seria elektrostymulatorów – urządzeń medycznych wykorzystywanych w terapiach poprawy krążenia krwi m.in. w nogach, co może być pomocne w leczeniu stanów takich jak niewydolność żylna, obrzęki i skurcze.

Urządzenie wykorzystuje niewielkie impulsy elektryczne do skurczu mięśni łydek, co pomaga pompować krew z powrotem z nóg do serca. Znajduje zastosowanie w redukcji obrzęków i poprawie krążenia.

Elektrostymulatory VeinoPlus w poprawie krążenia

Veinoplus zwykle jest zalecany przez lekarza, często naczyniowca i bywa łączony z innymi metodami leczenia, takimi jak pończochy uciskowe, ćwiczenia i modyfikacje stylu życia. W ostrych przypadkach niewydolności żylnej lub przewlekłych stanach dysfunkcji żylnych, ważne jest, aby stosować się do instrukcji podanych przez lekarza prowadzącego  przy korzystaniu z Veinoplus VI lub Arterial

Veinoplus cena

Ceny elektrostymulatorów Veino kształtują się w granicach średnich urządzeń do elektrostymulacji i oscylują między 700 a 1500 zł w zależności od modelu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

[FM_form id="1"]