tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Wspomaganie spalania tłuszczu dzięki elektrostymulacji mięśni

Spalanie tkanki tłuszczowej Odchudzanie Elektrostymulacja

Jak pozbyć się cellulitu i tłuszczu z pośladków i brzucha?

Zobacz jak sesje z elektrostymulacją mogą ujędrnić i wspomóc kobiece pośladki

Sesje Elektrostymulacji ujędrniające kobiecy brzuch

kobieta-3-elektromagnesy

„Mam więcej energii, pozbyłam się zbędnych kilogramów i wymodelowałam swoją sylwetkę.”

Karolina, lat 25

czy elektrostymulacja dziala odchudzająco

„W końcu mieszczę się w rozmiar S”

Sabina, lat 28

stymulatory mięśni a odchudzanie

„Dzięki elektrostymulacji zgubiłam 9 kilogramów i pozbyłam się cellulitu!”

Sylwia, lat 43

Odchudzanie a elektrostymulacja mięśni

elektrostymulatory-trening-fitness-integracja-obrazek-10

Elektrostymulacja to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby schudnąć zdrowo, szybko i przede wszystkim trwale – bez efektu jo-jo. Wsparcie procesu redukcji tkanki tłuszczowej poprzez elektrostymulacje pozwala na zmniejszenie sesji treningów. W tej metodzie wystarczy połączyć elektrostymulację z umiarkowaną ilością wysiłku fizycznego i zdrową dietą. Dzięki elektrostymulacji Twoje działania przyniosą szybszy efekt, a dodatkowym atutem będzie większe ukrwienie i ujędrnienie mięśni. Jedna sesja elektrostymulacji to odpowiednik 360 skłonów na brzuch lub 120 przysiadów.

Elektrostymulator Compex SP 8.0 1
smukła talia chudnij efektywnie

Elektrostymulacja polega na stymulowaniu włókien nerwowych specjalnym urządzeniem, które wytwarza całkowicie bezpieczne i dopasowane do potrzeb każdej osoby impulsy elektryczne. Docierają one do naszych mięśni, które pod ich wpływem wykonują skurcze. Dzięki dostępnym na rynku urządzeniom można poddawać mięśnie treningom różnego rodzaju – jest to przede wszystkim uzależnione od liczby impulsów na sekundę, czasu trwania skurczu czy wybranego programu. Według przeprowadzonych testów 20-minutowa elektrostymulacja może być skuteczniejsza od 2-godzinnego treningu!

Urządzenia polecane do wspomagania odchudzania

Elektrostymulacja pomaga nie tylko rozprawić się ze zbędnymi kilogramami. Rozwiązanie to działa całościowo i wpływa również na mięśnie, skórę, metabolizm, jak również pomaga pozbyć się cellulitu.

 • Mięśnie – elektrostymulacja poprawia napięcie mięśni, zwiększa ich elastyczność.
 • Tkanka tłuszczowa – velektrostymulacja pomaga ją spalić oraz wymodelować sylwetkę.
 • Przemiana materii – dzięki elektrostymulacji wiele kobiet zauważyło usprawnienie procesów przemiany materii.
 • Skóra – dzięki zabiegom elektrostymulacji poprawia się struktura i napięcie skóry – staje się ona jędrna.
 • Cellulit – stymulowanie mięśni i tkanek pomaga pozbyć się cellulitu bez kosztownych zabiegów i stosowania wielu kosmetyków.
 • Drenaż limfatyczny – dzięki elektrostymulacji pobudzony jest układ limfatyczny i przyspieszony proces oczyszczania organizmu.
elektrostymulatory-kobieta-opisy

Elektrostymulatory Fintess – rozwiązanie dla Ciebie!

Jeśli szukasz wsparcia dla uzyskania wymarzonej sylwetki i chcesz schudnąć trwale i zdrowo? Rozwiązaniem dla Ciebie jest zakup stymulatora mięśni. To urządzenia, które odpowiedzą na Twoje potrzeby i możliwości. Duży wybór programów i komfort pracy spowodują, że elektrostymulator stanie się Twoim osobistym partnerem treningowym. Elastyczność i wygodę działania zapewnia technologia MI.

Co to jest technologia MI?

MI to skrót od MUSCLE INTELLIGENCE, czyli „wywiad mięśni”. Urządzenie zatem dokładnie skanuje Twoje mięśnie i automatycznie dostosowuje swoje ustawienia do ich pobudliwości. Dzięki temu wysyła impulsy takie, które rzeczywiście przyniosą Ci korzyść.

Elektostymulacja w kosmetyce – EMS

EMS (Electrical Muscle Stimulation) to zabieg elektroterapeutyczny, który stymuluje mięśnie oraz nerwy za pomocą prądu impulsowego o niskiej częstotliwości. Bodźce te mają bardzo korzystny wpływ na pracę mięśnia.

Elektrostymulacja w kosmetyce / kosmetologii ma na celu wzmocnienie procesu redukcji tkanki tłuszczowej, czyli odchudzania. Do tego dostosowywane są odpowiednie parametry elektrostymulatora.

Elektrostymulacja a odchudzanie – jak to działa?

EMS wykorzystywany jest w efektywnej walce z nadmiarem tłuszczu. Pomaga w rzeźbieniu oraz kształtowaniu sylwetki. Działanie stymulatora powoduje, że znacząco poprawia się cyrkulacja krwi oraz usuwane są nadmierne produkty metaboliczne. Zdrowy mięsień rozrasta się, a dzięki większej ilości mięśnia, łatwiej spala się otaczający go tłuszcz.

EMS – ile trwa i kiedy zauważę efekty?

Pierwsze efekty kuracji widoczne są po kilku zabiegach. Jedna sesja trwa 45 minut. Pracę elektrostymulatora można przełożyć na ok 3 godziny treningu na siłowni. Jest to bardzo praktyczne oraz oszczędzające czas i energię rozwiązanie. Najlepszym wyborem jest powtarzanie sesji 3-4 razy w tygodniu, aby mięśnie miały także czas na optymalną regenerację.

Umieszczenie elektrod w programie odchudzającym

Dodatkowe funkcje elektrostymulatora Compex

Elektrostymulator odchudzanie SP 8.0

Elektrostymulacja nie tylko rozwija mięśnie i rzeźbi ciało, ale również zapewnia relaks i uśmierza ból.

Elektrostymulacja włókien nerwów czuciowych pozwala na blokowanie przekazywania bólu do układu nerwowego. Działanie to związane jest również z tym, że elektrostymulacja zwiększa wydzielanie endorfin, a tym samym zmniejsza ból. Urządzenia medyczne Compex poza programamitreningowymi i relaksacyjnymi, mają również wbudowane programy do niwelowania bólu.

Ale to nie wszystko. Dzięki elektrostymulatorom możesz dokładnie śledzić swoje wyniki, poczynania i mieć pełną kontrolę nad swoim odchudzaniem. Wszystko dzięki przygotowanym dla nich programom treningowym online oraz statystykom treningów.

Elektrostymulacja a odchudzanie. Prasa i internet

Coraz częściej tematyka jest także dyskutowana w telewizji. Poniżej wywiad na ten temat w Dzień Dobry TVN

elektrostymulatory-dzien-dobry-tvn-filmik

Najchętniej wybierane modele Comex

Podziel się z innymi
 • 102
 •  
 •  
 •  
 •  
  102
  Shares

Newsletter