tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Wspomaganie spalania tłuszczu dzięki elektrostymulacji mięśni

Spalanie tkanki tłuszczowej Odchudzanie Elektrostymulacja

Jak pozbyć się cellulitu i tłuszczu z pośladków i brzucha?

Zobacz jak sesje z elektrostymulacją mogą ujędrnić i wspomóc kobiece pośladki

Sesje Elektrostymulacji ujędrniające kobiecy brzuch

kobieta-3-elektromagnesy

„Mam więcej energii, pozbyłam się zbędnych kilogramów i wymodelowałam swoją sylwetkę.”

Karolina, lat 25

czy elektrostymulacja dziala odchudzająco

„W końcu mieszczę się w rozmiar S”

Sabina, lat 28

stymulatory mięśni a odchudzanie

„Dzięki elektrostymulacji zgubiłam 9 kilogramów i pozbyłam się cellulitu!”

Sylwia, lat 43

Odchudzanie a elektrostymulacja mięśni

elektrostymulatory-trening-fitness-integracja-obrazek-10

Elektrostymulacja to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby schudnąć zdrowo, szybko i przede wszystkim trwale – bez efektu jo-jo. Wsparcie procesu redukcji tkanki tłuszczowej poprzez elektrostymulacje pozwala na zmniejszenie sesji treningów. W tej metodzie wystarczy połączyć elektrostymulację z umiarkowaną ilością wysiłku fizycznego i zdrową dietą. Dzięki elektrostymulacji Twoje działania przyniosą szybszy efekt, a dodatkowym atutem będzie większe ukrwienie i ujędrnienie mięśni. Jedna sesja elektrostymulacji to odpowiednik 360 skłonów na brzuch lub 120 przysiadów.

Urządzenie stymulujące compex sp 8.0
smukła talia chudnij efektywnie

Elektrostymulacja polega na stymulowaniu włókien nerwowych specjalnym urządzeniem, które wytwarza całkowicie bezpieczne i dopasowane do potrzeb każdej osoby impulsy elektryczne. Docierają one do naszych mięśni, które pod ich wpływem wykonują skurcze. Dzięki dostępnym na rynku urządzeniom można poddawać mięśnie treningom różnego rodzaju – jest to przede wszystkim uzależnione od liczby impulsów na sekundę, czasu trwania skurczu czy wybranego programu. Według przeprowadzonych testów 20-minutowa elektrostymulacja może być skuteczniejsza od 2-godzinnego treningu!

Urządzenia polecane do wspomagania odchudzania

Elektrostymulacja pomaga nie tylko rozprawić się ze zbędnymi kilogramami. Rozwiązanie to działa całościowo i wpływa również na mięśnie, skórę, metabolizm, jak również pomaga pozbyć się cellulitu.

  • Mięśnie – elektrostymulacja poprawia napięcie mięśni, zwiększa ich elastyczność.
  • Tkanka tłuszczowa – velektrostymulacja pomaga ją spalić oraz wymodelować sylwetkę.
  • Przemiana materii – dzięki elektrostymulacji wiele kobiet zauważyło usprawnienie procesów przemiany materii.
  • Skóra – dzięki zabiegom elektrostymulacji poprawia się struktura i napięcie skóry – staje się ona jędrna.
  • Cellulit – stymulowanie mięśni i tkanek pomaga pozbyć się cellulitu bez kosztownych zabiegów i stosowania wielu kosmetyków.
  • Drenaż limfatyczny – dzięki elektrostymulacji pobudzony jest układ limfatyczny i przyspieszony proces oczyszczania organizmu.
elektrostymulatory-kobieta-opisy

Elektrostymulatory Fintess – rozwiązanie dla Ciebie!

Jeśli szukasz wsparcia dla uzyskania wymarzonej sylwetki i chcesz schudnąć trwale i zdrowo? Rozwiązaniem dla Ciebie jest zakup stymulatora mięśni. To urządzenia, które odpowiedzą na Twoje potrzeby i możliwości. Duży wybór programów i komfort pracy spowodują, że elektrostymulator stanie się Twoim osobistym partnerem treningowym. Elastyczność i wygodę działania zapewnia technologia MI.

Co to jest technologia MI?

MI to skrót od MUSCLE INTELLIGENCE, czyli „wywiad mięśni”. Urządzenie zatem dokładnie skanuje Twoje mięśnie i automatycznie dostosowuje swoje ustawienia do ich pobudliwości. Dzięki temu wysyła impulsy takie, które rzeczywiście przyniosą Ci korzyść.

Elektostymulacja w kosmetyce – EMS

EMS (Electrical Muscle Stimulation) to zabieg elektroterapeutyczny, który stymuluje mięśnie oraz nerwy za pomocą prądu impulsowego o niskiej częstotliwości. Bodźce te mają bardzo korzystny wpływ na pracę mięśnia.

Elektrostymulacja w kosmetyce / kosmetologii ma na celu wzmocnienie procesu redukcji tkanki tłuszczowej, czyli odchudzania. Do tego dostosowywane są odpowiednie parametry elektrostymulatora.

Elektrostymulacja a odchudzanie – jak to działa?

EMS wykorzystywany jest w efektywnej walce z nadmiarem tłuszczu. Pomaga w rzeźbieniu oraz kształtowaniu sylwetki. Działanie stymulatora powoduje, że znacząco poprawia się cyrkulacja krwi oraz usuwane są nadmierne produkty metaboliczne. Zdrowy mięsień rozrasta się, a dzięki większej ilości mięśnia, łatwiej spala się otaczający go tłuszcz.

EMS – ile trwa i kiedy zauważę efekty?

Pierwsze efekty kuracji widoczne są po kilku zabiegach. Jedna sesja trwa 45 minut. Pracę elektrostymulatora można przełożyć na ok 3 godziny treningu na siłowni. Jest to bardzo praktyczne oraz oszczędzające czas i energię rozwiązanie. Najlepszym wyborem jest powtarzanie sesji 3-4 razy w tygodniu, aby mięśnie miały także czas na optymalną regenerację.

Umieszczenie elektrod w programie odchudzającym

Dodatkowe funkcje elektrostymulatora Compex

Elektrostymulator odchudzanie SP 8.0

Elektrostymulacja nie tylko rozwija mięśnie i rzeźbi ciało, ale również zapewnia relaks i uśmierza ból.

Elektrostymulacja włókien nerwów czuciowych pozwala na blokowanie przekazywania bólu do układu nerwowego. Działanie to związane jest również z tym, że elektrostymulacja zwiększa wydzielanie endorfin, a tym samym zmniejsza ból. Urządzenia medyczne Compex poza programamitreningowymi i relaksacyjnymi, mają również wbudowane programy do niwelowania bólu.

Ale to nie wszystko. Dzięki elektrostymulatorom możesz dokładnie śledzić swoje wyniki, poczynania i mieć pełną kontrolę nad swoim odchudzaniem. Wszystko dzięki przygotowanym dla nich programom treningowym online oraz statystykom treningów.

Elektrostymulacja a odchudzanie. Prasa i internet

Coraz częściej tematyka jest także dyskutowana w telewizji. Poniżej wywiad na ten temat w Dzień Dobry TVN

elektrostymulatory-dzien-dobry-tvn-filmik

Najchętniej wybierane modele Comex

[FM_form id="1"]