tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Co warto wziąć pod uwagę inwestując w urządzenie Compex?

Niezależnie czy chcesz zwiększyć swoją siłę, przyspieszyć regenerację czy może wrócić do zdrowia po urazie, zwróć uwagę na wszystkie oferowane przez Compex możliwości i technologie.

NA POCZĄTEK POWINNIŚMY ZDECYDOWAĆ JAKI TYP URZĄDZENIA COMPEX WYBRAĆ:
Z PRZEDZIAŁU SPORTOWEGO CZY FITNESSOWEGO.

ASORTYMENT FITNESS

PRZEDZIAŁ SPORTOWY

Kluczową różnicą między tymi dwoma rodzajami urządzeń jest kategoria programów „Kondycyjnych” dostępnych w urządzeniach sportowych. Te programy pozwalają Ci dokładnie ukierunkować stymulację na wolno lub szybko kurczliwe włókna mięśniowe. Programy w kategorii „Fitness” są bardziej skupione na wzmacnianiu i rzeźbieniu Twoich mięśni. Jeśli chcesz poprawić takie zdolności mięśni jak siła, siła eksplozywna, wytrzymałość i odporność, programy „Kondycyjne” są Twoim „must have”.

Kiedy już wybierzesz odpowiednią dla Ciebie kategorię, pozostają Ci do rozważenia jeszcze 3 główne funkcje.

1. PRZEWODOWY VS. BEZPRZEWODOWY

Istnieje kluczowa różnica pomiędzy dwoma kategoriami urządzeń poza kablami: Inteligentna Technologia Stymulacji Mięśni jest dostępna na wszystkich 4 kanałach urządzenia bezprzewodowego i jednym kanale urządzeń przewodowych. Bezprzewodowe jednostki są mniejsze i wygodniejsze w użytkowaniu, ponieważ nie posiadają kabli.

2. INTELIGENTNA TECHNOLOGIA STYMULACJI MIĘŚNI
– DOSTĘPNE TECHNOLOGIE

Jest w sumie 5 różnych technologii, są to mianowicie:

mi technology

Mi-Scan

Mi-Range

Mi-Autorange

Mi-Action

Mi-Tens

Sprawdź, jakie technologie Mi są obecne w każdym z modeli i pamiętaj, że na urządzeniach bezprzewodowych są one dostępne na 4 kanałach, a w przypadku przewodowych na jednym kanale.

3. DOSTĘPNE PROGRAMY

ZAKRES PROGRAMÓW COMPEX ROZPOCZYNA SIĘ OD MINIMALNIE 10 I WZRASTA DO 40 W SUMIE. DZIELĄ SIĘ ONE NA 5 RÓŻNYCH KATEGORIIS:

1. Kondycyjne

Nastawione na poprawę wydajności mięśni (np. siły, siły eksplozywnej, wytrzymałości) poprzez angażowanie wolno lub szybko kurczliwych włókien mięśniowych.
*dostępne jedynie na modelach sportowych

2. Fitness

Przeznaczone do wzmacniania, rzeźbienia i budowania Twoich mięśni.

3. Regeneracja/Masaż

Dążące do zwiększenia przepływu krwi, redukcji napięć mięśniowych i promujące relaksujący efekt endorficzny dla szybszej regeneracji mięśni.

4. Radzenie sobie z bólem

Ma na celu uśmierzanie i/lub zapobieganie dolegliwościom bólowym, zwiększając produkcję endorfin i poprawiając drenaż kwaśnych metabolitów oraz wolnych rodników.

5. Rehabilitacja

Nastawiona na odzyskiwanie objętości mięśni, siły oraz szybkości skurczy. Pomaga również wzmacniać połączenie mózg-mięsień.

[FM_form id="1"]