tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Sportowe trenażery oddechu Airofit

AiroFit Trening Oddechowy

Urządzenie do treningu oddechowego AiroFit pełni rolę trenera oddechu dzięki dedykowanej aplikacji. Już 5 do10 minut ćwiczeń oddechowych na dzień sprawi, że wydolność oddechowa i poprawa jakości oddychania będzie zauważalna. W efekcie następuje progres dobrego samopoczucia i lepszy stan zdrowia.

Z AiroFit można przyspieszyć regenerację po treningu czy chorobie.

Z aplikacją AiroFit sprawdzisz wydolność swoich płuc

Ćwiczenia oddechowe warto rozpocząć od kontroli stanu płuc. Z AiroFit sprawdzisz aktualną pojemność płuc i siłę mięśni międzyżebrowych (mięśni oddechowych) i w oparciu o otrzymany rezultat aplikacja AiroFit przygotuje dedykowany plan treningu oddechowego.

Trenażer AiroFit pomoże wzmocnić mięśnie oddechowe

Ćwiczenia oddechowe z Airofit wzmacniają mięśnie odpowiedzialne za skuteczny, zdrowy i prawidłowy oddech. Trening mięśni między żebrowych polega na treningu oporowym, ale dla mięśni oddechowych, podobnie jak w klasycznym treningu siłowym.

Kontrola Ćwiczeń Oddechowych z AiroFit

Aplikacja AiroFit monitoruje skuteczność, efekty i postępy treningu oddechowego. Pomaga wykonywać ćwiczenia oddechowe prawidłowo.

Regularne ćwiczenia na mięśnie oddechowe

Poprawa sprawności mięśni oddechowych zależy od systematyczności, dlatego warto wprowadzić regularny trening oddechowy. Mięśnie oddechowe jak każdy inny mięsień potrzebują progresji. Wystarczy jednak tylko 5-10 minut dziennie na ćwiczenia oddechowe, żeby uzyskać stopniową adaptację do coraz większej wydolności oddechowej.

Trenażery AiroFit 2 PRO, Airofit PRO i Active

Trzy filary lepszego oddychania z Airofit

Zdolność oddechowa i siła mięśni oddechowych

Mięśnie oddechowe, podobnie jak inne mięśnie, ulegają zmęczeniu, lecz mogą również być trenowane w celu zwiększenia siły oraz wytrzymałości, jeśli poddane są odpowiedniemu i regularnemu treningowi z właściwym obciążeniem. Najważniejszymi mięśniami oddechowymi są przepona, mięśnie międzyżebrowe, mięśnie brzucha oraz inne mięśnie oddechowe drugo- i trzeciorzędowe. Wzmacnianie fizyczne pozwala na zwiększenie siły, wytrzymałości oraz efektywności układu oddechowego, a także opóźnia moment wystąpienia odruchu metabolicznego. Ponadto, im silniejsze są mięśnie układu oddechowego, tym mniej energii zużywają podczas oddychania, co pozwala na lepsze wykorzystanie energii w innych częściach organizmu (co przekłada się na lepszą wydajność na każdym poziomie oraz szybszą regenerację).

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

[FM_form id="1"]