tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Niedawno urodziłaś i ciągle walczysz o powrót do pięknej sylwetki po ciąży? Teraz, kiedy maluch potrzebuje wiele Twojego czasu i uwagi, nie możesz w pełni poświęcić się dłuższym treningom? Jest na to sposób!

Elektrostymulacja pozwoli Twoim mięśniom na regenerację i szybszy powrót do formy, dzięki czemu będziesz mogła poświęcić swojemu dziecku jeszcze więcej czasu. Co więcej dzięki aktywacji większej liczby mięśni przy mniejszym wysiłku, po treningu nadal będziesz miała energię na spędzanie czasu z rodziną!

elektrostymulacja dla mam elektrostymulatory po ciazy

Tajemnica tkwi w impulsach elektrycznych o niskiej częstotliwości, które pobudzają mięśnie do „odpowiedzi” w postaci skurczy. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, a mózg nie jest w stanie odróżnić czy kontrakcja nastąpiła na skutek impulsu zewnętrznego czy wewnętrznego. Dodatkowo stymulacja włókien nerwowych pozwala na hamowanie bólu poprzez zwiększenie wytwarzania endorfin oraz zahamowanie przesyłu sygnałów bólowych do mózgu.

Elektrostymulator to nie tylko sprzęt dla sportowców, to także doskonałe narzędzie dla osób takich jak Ty, chcących ujędrnić ciało, poprawić kondycję mięśni czy zredukować różnego rodzaju bóle. Dzięki elektrostymulacji możesz walczyć z uciążliwymi bólami kręgosłupa czy nóg, po całym dniu biegania za maluchem lub noszenia go.

Programy masażowe i TENS pozwolą Ci na wieczorny relaks, a kompaktowość urządzeń sprawia, że nie musisz się martwić o ich transport. Dodatkowo jeśli wybierzesz sprzęt bezprzewodowy to zniknie ograniczenie w postaci jakichkolwiek kabli i połączeń.

Masaż pośladków z elekrostymulatorem Compex

Ponadto dzięki elektrostymulacji Twoje mięśnie zwiększają swoją zdolność eliminacji toksyn powstałych podczas wysiłku, a Twój metabolizm dostaje „kopa”, dzięki czemu poprawia się jego praca. Co więcej zwiększa się przepływ krwi, co oznacza, że mięśnie pracują lepiej gdyż dostarczane jest im więcej tlenu.

Elektrostymulacja może być doskonałym uzupełnieniem treningu. Możesz użyć jej dla rozgrzania mięśni przed rozpoczęciem sesji treningowej albo dla zrelaksowania ich po jej zakończeniu. Na dodatek elektrostymulacja maksymalizuje korzyści płynące z ćwiczeń, a dzięki programom poprawiającym cyrkulację krwi sprawia, że zakwasy są jedynie przykrym wspomnieniem.

[FM_form id="1"]