tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Technologia Mi w Elektrostymulatorach Compex

Urządzenia Compex serii SP oraz FIT, wyposażone w różnorodne technologie MI (inteligentna stymulacja mięśni), dostosowują się do fizjologii każdego stymulowanego mięśnia aby zapewnić najbardziej efektywną stymulację i zagwarantować jak największy komfort w czasie sesji elektrostymulacji przy zachowaniu jak najlepszych rezultatató.

Personalizacja elektrostymulacji

Ubierając w prostsze słowa Technologia MI zapewnia spersonalizowaną elektrostymulację pod specyfikę danego użytkownika, a dokładniej pod specyfikę i stan w danym momencie jego mięśni.

Zachwiania równowagi mięśniowej, zmęczenie, odwodnienie czy uszkodzenia mięśni to kilka z przykładów pokazujących dlaczego spersonalizowana stymulacja jest kluczowa dla osiągnięcia optymalnych efektów.

W dalszej części – więcej o technologii Mi oraz o tym jakie programy oferują różne urządzenia i jakie technologie tkwią w danym modelu.

Programy technologii Mi

Mi-scan: wykonuje krótki skan mięśni i automatycznie dostosowuje parametry stymulacji przed rozpoczęciem pracy urządzenia. Mi scan jest podstawową technologią personalizacji pracy elektrostymulatora.

Mi-tens: ułatwia dopasowanie poziomu intensywności stymulacji w programach służących do łagodzenia bólu. Ta opcja jest dostępna tylko w programach TENS, Zapalenie nadkłykcia oraz Zapalenie ścięgien. Mi-tens zabezpiecza wrażliwe bólowo miejsca przed zbyt intensywnym ustawieniem prądów TENS przez użytkownika

Mi-action: Ta technologia pozwala na interesujące wykorzystanie elektrostymulatora. Użycie Mi-action łączy dobrowolne skurcze (izometryczne lub próbę napięcia grupy mięśniowej) i kontrakcje wywołane stymulacją Compex, które są dopasowane do  tempa i gotowości użytkownika, co oznacza, że w pełni kontrolujemy trening. Użytkownik musi sam wykonać skurcz (pracę mięśni), aby aktywować mikrocykl fazy elektrostymulacji. (Ćwiczenia z Compex)

Mi-range: wskazuje optymalny poziom intensywności stymulacji dla takich programów jak: Kapilaryzacja, Bóle Mięśniowe, Regeneracja i Masaż. Użytkownik ustawiając poziomy impulsów dla danego lub wszystkich kanałów otrzymuje informację zwtoną od urzadzenia co do uzyskania optymalnego poziomu elektrostymulacji

Mi-autorange: wyższa forma funkcji Mi-range, która realizuje ustalenie i ustawienie poziomów stymulacji w sposób całkowicie automatyczny.

Mi-Technologia w Elektrostymulatach

elektrostymulatory

SP 2.0

Przewodowy
elektrostymulatory

SP 4.0

Przewodowy
elektrostymulatory

SP 6.0

Bezprzewodowy
elektrostymulatory

SP 8.0

Bezprzewodowy
Mi-scan
Mi-tens
Mi-action
Mi-range
Mi-autorange
Zobacz SP20 Zobacz SP40 Zobacz SP60 Zobacz SP80
elektrostymulatory

Fit 1.0

Przewodowy
elektrostymulatory

Fit 3.0

Przewodowy
elektrostymulatory

Fit 5.0

Bezprzewodowy
Mi-scan
Mi-range
Zobacz FIT10 Zobacz FIT30 Zobacz FIT50
[FM_form id="1"]