tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Drenaż Limfatyczny

Drenaż limfatyczny to jedna ze skutecznych form regeneracji potreningowej, doskonałe narzędzie do relaksacji i masażu. Urządzenia do drenażu limfatycznego to także częste wyposażenie gabinetów fizjoterapii, czy klinik rehabilitacyjnych. Pomagają w rehabilitacji i usuwaniu opuchlizn pooperacyjnych. W domu sprawdzą się do samodzielnego przeprowadzania masażu limfatycznego za pomocą różnego typu rękawów – najczęściej nogawek do drenażu, ale także rękawów na ramiona, tułów, czy tors, biodra, brzuch i klatkę piersiową.

W ofercie sklepu Elektrostymulatory.net postawiliśmy na liderów branży drenażu limfatycznego związanych z profesjonalnym sportem, rehabilitacją i fizjoterapią. Obecnie najlepsze marki urządzeń do drenażu limfatycznego to Therabody z serią RecoveryAir (następce Recovery Pump) oraz Hyperice z serią urządzeń Normatec, które są najczęściej wybierane przez czołowych sportowców do regeneracji i znajdują się w najlepszych klubach sportowych i klinikach rehabilitacji.

Drenaż Normatec 3. Generacji

Normatec 3 to obecnie najnowsza generacja drenaży od producenta Hyperice. W generacji 3. nie ma podziału na linię PRO i Standard. Jest jedno bazowe urządzenie pompujące. Normatec 3 zastępuje Normatec 2 Pulse i Normatec 2 Pulse PRO

Normatec 3 z rękawami na biodra i ramiona (hips / arms)

Normatec w standardzie jest wyposażony w nogawki na kończyny dolne. Akcesoryjnie mamy do dyspozycji rękawy na biodra (hips) i na ramiona (arms)

Drenaż RecoveryAir od Therabody

RecoveryAir od Therabody to następca popularnych drenaży RecoveryPump. Po przejęciu firmy przez Therabody powstały 2 generacje urządzeń. Recovery Air jest jedną z dwóch najpopularniejszych marek do regeneracji i drenażu na Świecie. RecoveryAir to system 4-komorowy z akcesoriami dodatkowymi, występujący w wersji PRO, Lite i bezkablowej – mobilnej.

Drenaże RecoveryAir – obydwie generacje

Drenaż Normatec 2. Generacji

Normatec 2 jest dostępny w wersji PRO i Standard. Funkcjonalnie nie ma dużych różnic między Normatec 2 Pulse, a Normatec 3, czy Normatec 2PRO. Normatec 2 jest obecnie najciekawszy pod względem stosunku jakości do ceny

Najpopularniejsze konfigracje Normatec 2

Piloty do Normateca / Jednostki Pompujące Normatec

Wyświetlanie 1–50 z 59 wyników

[FM_form id="1"]