tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

– Spełniaj swoje marzenia i nigdy się nie poddawaj – powiedziała Paola Sanna. Elektrostymulatory Compex od lat towarzyszą biegaczce w regularnych treningach, a także po nich – w celu regenerowania mięśni. Sprawdź już teraz, jak ocenia urządzenia szwajcarskiego producenta.

Paola Sanna na każdym kroku podkreśla, że sport ma dawać radość, dlatego niemal codziennie pracuje nad poprawą własnych wyników. – Ciesz się tym co robisz. Uprawianie sportu jest moją pasją. Kiedy robisz coś z przyjemnością, to sprawia, że czujesz się dobrze. Następnie myślę o ustalaniu celów, to niezbędne. Najważniejsze jednak, żeby były realistyczne, aby uniknąć rozczarowania – powiedziała.

Elektrostymulatory Compex dla biegaczy

Biegaczka regularnie korzysta z urządzeń Compex, które bardzo zachwala. – Do tej pory wykorzystywałem funkcję Compex Mi-Sport, a teraz używam bezprzewodowego stymulatora treningowego. Po wielu ciężkich treningach korzystam głównie z programu odnawiającego i regenerującego – kontynuuje.

elektrostymulatory compex
fot. YouTube

Elektrostymulatory Compex mają pomóc zawodniczce wygrać po raz trzeci Passatore Race. – To dla mnie wyjątkowy i bardzo ważny wyścig. Moim marzeniem jest jednak zostać mistrzynią świata w biegu na 100 kilometrów. Byłam bardzo blisko, miałam srebrny medal, ale jestem przekonana, że zwycięstwo będzie wyjątkowym przeżyciem – podsumowała Paola Sanna.

źródło: własne

Sprawdź powiązane informacje

Podziel się z innymi
  • 3
  •  
  •  
  •  
  •  
    3
    Shares

Newsletter

FreshMail.pl