tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube
Masażery z roku na rok zyskują na popularności, nie tylko ze względu na potencjał, jaki dostrzegają w nich sportowcy, trenerzy oraz fizjoterapeuci, lecz głównie ze względu na rozwijające się technologie. Każdy kolejny masażer, który wchodzi na rynek jest lepszy od poprzedniego, ma więcej funkcji, jest cichszy, bardziej wydajny lub ma lepszy design. Dzięki coraz lepszej dostępności urządzeń do masażu oraz konkurencyjnym cenom, masażery zaczynają się również pojawiać w naszych domach, nie są już tylko zarezerwowane dla profesjonalistów – każdy z nas może mieć własny masażer w domu i cieszyć się regeneracją i autoterapią. Jednak jaki masażer powinniśmy wybrać dla siebie, tak, aby spełniał nasze oczekiwania?
hypervolt-go-hypervolt-plus-porownanie-masazerow-miesni2

W tabelce porównane zostały ceny urządzeń, parametry obu masażerów oraz zawartość zestawu, jaki otrzymujemy przy zamówieniu. W przypadku Hypervolt PLUS mamy zmienną prędkość od 2-3,2 tys. uderzeń na minutę. Amplituda działania masażera wynosi 11 mm, natomiast maksymalna siła nacisku to 27kg. Hypervolt Plus jest więc zdecydowanie mocniejszy w działaniu niż jego mniejsza wersja. Dużą zaletą Hypervolt PLUS jest fakt, że posiada on pełny komplet końcówek do masażu w zestawie.

W przypadku Hypervolt GO prędkość działania jest również rozwijana do 3200 uderzeń na minutę, jednak rozpoczyna się z poziomu 1800 uderzeń, a amplituda działania jest nieco niższa i wynosi 10 mm, dzięki czemu masażer ten jest delikatniejszy w kontakcie z mięśniami. Również maksymalna siła nacisku jest w tym przypadku zdecydowanie mniejsza, ponieważ wynosi zaledwie 11 kg. Hypervolt PLUS posiada w zestawie pięć wymiennych końcówek do masażu, w zestawie Hypervolt GO dołączone są dwie końcówki, jednak urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi końcówkami dostępnymi od Hyperice, więc istnieje możliwość zakupienia potrzebnych końcówek osobno. Ze względu na różnice wielkości i parametrów różnią się one również ceną, masażer Hypervolt GO jest dwukrotnie tańszy niż Hypervolt PLUS, jest to jednak uzasadniona różnica, ze względu na moc obu masażerów.

Jaki masażer wybrać? Hypervolt GO czy Hypervolt PLUS?

Dlaczego Hypervolt GO?

Mimo, iż oba masażery są tej samej marki i działają na podobnej zasadzie, to ich wykorzystanie będzie trochę inne. Hypervolt GO będzie idealnym masażerem podróżnym, ze względu na swój filigranowy rozmiar jesteś w stanie zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie – na siłownię, na trening na świeżym powietrzu, na wakacje, czy wyjazd służbowy. Jest to też idealna opcja dla osób, które chciałyby korzystać z masażera na co dzień w swoim domu, ponieważ możemy go mieć zawsze pod ręką, np przy kanapie, aby wieczorem po ciężkim dniu dać trochę ulgi naszym zmęczonym mięśniom. Sprawdzi się on więc zarówno u osób aktywnych fizycznie, które potrzebują regeneracji, aby utrzymać swoje mięśnie w odpowiedniej kondycji, jak i u osób, które z aktywnością nie mają wiele wspólnego, ale ich praca powoduje nadmierne napięcie mięśni, skurcze i bóle mięśniowe, np. długotrwała praca przy komputerze, która jest aktualnie bardzo popularna. Mały i cichy masażer od Hypervolt będzie też idealnym narzędziem w rękach fizjoterapeuty ze względu na dużą rozbieżność prędkości oraz mniejszą moc niż Hypervolt PLUS. Pacjenci potrzebują zazwyczaj delikatniejszego oddziaływania masażera ze względu na dolegliwości bólowe i wrażliwość, dlatego zdecydowanie Hypervolt GO powinien znaleźć swoje miejsce w gabinecie fizjoterapeutycznym.

masazer-hypervolt-najcichszy-masazer-miesni
Hypervolt-plus-koncowki

Dlaczego Hypervolt PLUS?

Masażery od marki Hyperice charakteryzują się zarówno dużą wytrzymałością, jak i delikatnością, przy równoczesnym maksymalnie efektywnym działaniu. Hypervolt PLUS jest tego potwierdzeniem, ponieważ posiada dużą moc działania, a nadal jego działanie jest bardzo komfortowe dla Użytkownika, co w efekcie daje nam bardzo przyjemny, mocny masaż, skutkujący rozluźnieniem mięśni. Ten masażer sprawdzi się przede wszystkim w treningu, jest on już teraz uwielbiany przez sportowców, którzy posiadają wysokie wymagania, co do sprzętów, których używają oraz ich mocy. Będzie to również dobry wybór, jeżeli chodzi o asortyment na siłowni, dostępny dla klientów siłowni lub wykorzystywany przy treningu personalnym.

 

Jak Hypervolt GO wypada na tle innych masażerów?

Masażer Hypervolt GO jest mały, cichy i posiada szeroki zakres prędkości (1800-3200), co daje mu dużą przewagę, jeżeli chodzi o masażery zarówno duże, jak i małe. Oprócz tego jest poręczny i bardzo intuicyjny w obsłudze oraz posiada dwie wymienne końcówki do masażu, dzięki którym możemy dostosować masażer do pracy na konkretnym obszarze ciała. Hypervol GO to przykład masażera uniwersalnego – sprawdzi się zarówno u profesjonalnego sportowca, który szuka poręcznego i kompaktowego masażera, jak i u osoby trenującej amatorsko, która chciałaby mieć sprzęt do regeneracji i masażu mięśni, który nie kosztuje dużo, jest mały, intuicyjny i skuteczny. GO to taki masażer, który z pewnością spodoba się również osobie, która chciałaby móc na co dzień rozluźnić mięśnie po całym dniu pracy, opieki nad dziećmi, obowiązkami domowymi. Masażer ten nie zajmuje dużo miejsca a dodatkowo jest bardzo łatwy w obsłudze i łagodny.

Produkty Hyperice

[FM_form id="1"]