tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Hyperice to producent  najnowocześniejszych urządzeń do regeneracji potreningowej, które zapobiegają kontuzjom, oraz poprawiają ruch mięśni i stawów.

Stworzone przez inżynierów i czołowych fizjoterapeutów produkty Hyperice są zaprojektowane tak, aby spełniać oczekiwania najlepszych sportowców na świecie. Zaawansowane technologicznie regeneracja zapobieganie urazom
Dzięki Hyperice możesz korzystać z technologii używanej przez profesjonalnych sportowców .

Historia marki Hyperice

Pierwszy produkt – kompresyjne rękawy chłodzące

Zaprezentowane w 2013 roku posiadają wbudowaną komore lodową która umożliwia długotrwały efekt chłodzenia i precyzyjną krioterapię a dodatkowa powietrzna komora zapewnia ucisk przez co redukuję obrzęk. Kompresyjne rękawy chłodzące od Hyperice używane przez wielu jako ratunek w rożnego rodzaju kontuzjach. Dzięki swoim właściwością działają  przeciwzapalnie, ograniczają bóle i sztywności mięśni i stawów. Rękawy docenione zostały przez profesjonalnych sportowców. Dodatkowo świetnie sprawdzają się w rehabilitacji.
w 2014 roku Hyperice zaprezentowało pierwszą generację Vyper 1.0. To rewolucyjny roller do masażu który dzięki intensywnym wibracjom poprawia krążenie krwi, usuwa napięcie mięśni i zwiększa zakres ruchu lepiej niż tradycyjne, pozbawione wibracji wałki do masażu. Do produkcji rollera Vyper użyte zostały najwyższej jakości materiały a  pojemna bateria pozwala na 3 godziny pracy na jednym ładowaniu.

Kolejne odnoszące sukces produkty od Hyperice

Piłka wibracyjna Hypersphere stworzona została do jeszcze bardziej precyzyjnego masażu i dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, można ją zabrać ze sobą wszędzie. Natomiast Pas Venom łączy w sobie skuteczność ciepła i wibracji z najnowocześniejszą technologią, dzięki której użytkownik za pomocą dotykowego wyświetlacza może samodzielnie dobrać temperaturę i intensywność wibracji. Produkty z serii Venom są używane zarówno przez osoby prowadzące siedzący tryb życia, jak i osoby aktywne czy profesjonalnych sportowców. Poprawiają krążenie krwi, zmniejszają bóle mięśniowe i zwiększają mobilność.

Ulepszony roller wibracyjny i pierwszy pistolet do masażu od Hyperice

Vyper w wersji 2.0 wykonany został z ekologicznych materiałów i wyposażony w gładką i prążkowana powierzchnie które lepiej dopasowują się do ciała gwarantuję jeszcze lepszy masaż.

Marka Hyperice nie przestaje się rozwijać i w 2018 roku wprowadza na rynek Hypervolt– rewolucyjny pistolet do masażu, które za pomocą terapii perkusywnej rozluźnia spięte mięśnie przynosząc natychmiastową ulgę. Urządzenie stało się bardzo popularne i wybierane jest przez  najlepszych na świecie sportowców indywidualnych, kluby fitness oraz kliniki medyczne, ale także przez  osoby aktywne, które po prostu dbają o swoje zdrowie.

Kompaktowa piłka do masażu i połączenie sił z firmą NormaTec

W roku 2019 Hyperice wypuszcza na rynek mniejszą wersje piłki wibracyjnej do masażu Hypersphere Mini. Połączenie niewielkich rozmiarów i sprawdzonej technologii sprawił że produkt używany jest na co dzień w pracy, po treningu czy w podróżny gdzie przynosi ulgę napiętym mięśniom. Piłka w wersji mini jest często wybierana przez profesjonalnych sportowców i osóby aktywne, a także tych którzy prowadzących siedzący tryb życia.
Na początku 2020 roku Hyperice ogłasza przejęcie NormaTec – lidera w zakresie najnowocześniejszych systemów kompresji i regeneracji. W ramach tego przejęcia firmy w pełni połączą siłę roboczą, zintegrują ofertę produktów oraz rozwiną siły produkcyjne i inicjatywy w zakresie rozwoju.  Zarówno Hyperice, jak i NormaTec są dobrze znane ze swoich produktów w sporcie zawodowym, pomagając sportowcom zwiększyć wydajność, zmniejszyć ryzyko kontuzji i wydłużyć karierę zawodową.
„Stworzyliśmy Hyperice nie tylko po to, aby poprawić wyniki sportowców, ale także aby zapewnić ten sam poziom technologii zwykłym ludziom” – powiedział Anthony Katz, założyciel Hyperice. „W NormaTec znaleźliśmy firmę, która podzielała naszą wizję i misję i cieszymy się, że możemy powitać ich w rodzinie Hyperice”.

Hyperice app – nowa aplikacja wellness

Dzięki aplikacji Hyperice poznasz osobiste rady i sekrety najlepszych sportowców, trenerów i fizjoterapeutów na świecie. Odkryj spersonalizowane programy, otrzymuj zalecenia  i śledź statystyki aktywności w jednym miejscu.
Profesjonalnie dobrane procedury opracowane przez ekspertów Hyperice, zaprojektowane, aby pomóc Ci lepiej trenować. Ekskluzywna zawartość od najlepszych profesjonalistów
Nowy Hypervolt z funkcja Bluetooth. Sparuj swoje urządzenie Hyperice rozpocznij program i pozwól HyperSmart działać. Prędkość dostosuje się automatycznie, zgodnie z instrukcją, dzięki czemu możesz skupić się na rozgrzewce lub regeneracji.

Poznaj serie produktów i unikalne technologie od Hyperice

Terapia perkusywna

Zastosowana w wielokrotnie nagradzanych masażerach Hypervolt i Hypervolt Plus technologia perkusywna polega ukierunkowanych impulsach i intensywnych uderzeniach w tkankę mięśniową. Stosowanie terapii perkusywnej ma na celu złagodzenie napięcia mięśni , zapewniając ulgę zarówno powierzchownym, jak i głębokim włóknom mięśniowym. Chociaż urządzenia świetnie nadają się dla sportowców do regeneracji sił lub rozgrzewki przed treningiem, dobrze sprawdzają się również w przypadku pracowników biurowych cierpiących na schorzenia szyi,  e-sportowców i innych osób szukających szybkiego masażu w domu.

Technologia intensywnych wibracji

Roller Vyper 2.0 skutecznie przygotowywuje mięśnie do wysiłku, pobudzając krążenie. Regularne używanie rollera pomaga rozluźnić mięśnie i zwiększa zakres ruchów aż do 40% w porównaniu do tradycyjnych rollerów. Dzięki Vyper 2.0 od Hyperice poprawisz swoja mobilność, ogólną sprawność oraz ograniczysz bóle mięśniowe po wysiłku.

Piłki do masażu  Hypersphere to połączenie siły ucisku i regulowanych wibracji które pozytywnie wpływa na przyspieszenie regeneracji potreningowej, poprawę mobilności i ogólnej sprawności. Hypersphere umożliwia rozluźnienie trudno dostępnych grup mięśniowych gdziekolwiek tego potrzebujesz dzięki swoim kompaktowym rozmiarom.

Kompresja dynamiczna

Innowacyjna technologia wykorzystująca pulsacyjny masaż w celu złagodzenia bólu mięśni oraz tymczasowego zwiększenia krążenia w leczonych obszarach. Zalety obejmują zwiększony przepływ krwi i dynamiczną kompresję, która sprawia że produkty przemiany materii wytworzone podczas treningu są szybciej usuwane z mięśni co przyspiesza ich regeneracje.

Technologia Hypersmart

Dzięki niezrównanej wiedzy, nasi doradcy stworzyli algorytm, którego HyperSmart używa do interpretacji danych dotyczących urządzeń do aktywności fizycznej, zaczynając od Apple Health i Strava, aby stworzyć procedury dokładnie dostosowane do Twoich potrzeb. Łatwy do zrozumienia interfejs, zaprojektowany tak, aby zachęcić Cię do bardziej konsekwentnego i odpowiedniego korzystania z urządzeń Hyperice. HyperSmart wybiera dla Ciebie zalecane  procedury w celu złagodzenia bólu i zwiększenia elastyczności.

Produkty Hyperice

[FM_form id="1"]