tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Pokonywanie kolejnych kilometrów sprawia Ci wielką frajdę? Mamy coś dla Ciebie! Teraz możesz pokonywać swoje bariery korzystając z elektrostymulacji mięśni. Urządzenia Compex chwali sobie Kilian Jornet, która regularnie biega w zawodach.

Zawodniczka nie ukrywa, że udział w jakichkolwiek zawodach wymaga odpowiedniego przygotowania fizycznego i psychicznego. – Wszystko trzeba dokładnie przygotować, nie zostawiajmy niczego przypadkowi. Trenuj, odpowiednio się odżywaj i ucz się, a w trakcie wyścigu zapomnij o wszystkim i pozwól się kierować. Musisz być silny, żeby przezwyciężyć słabości – podkreśliła.

elektrostymulatory-kolano-ból-artroskopia-bracing-9Biegaczka od dłuższego czasu korzysta z elektrostymulatorów Compex, dzięki którym zaczęła osiągać coraz lepsze rezultaty. – Bez dwóch zdań pozwala mi dojść do 100% poziomu sprawności nóg w dniu wyścigu. Czuję się wtedy świeża. Ponadto pomaga zregenerować moje nogi po długich wyścigach, żebym mogła wcześniej zacząć kolejny trening – kontynuowała Jornet.

– Najczęściej używam funkcji Recovery Plus, a także kapilaryzacji. Ponadto dzień przed zawodami wykonuję ostatnią sesję treningową. Dodatkowo na początku sezonu pracuję nad siłą – dodała po chwili. Jej mottem jest być szczęśliwym, dlatego zamierza jak najdłużej poświęcać się swoim pasjom. – Zawody to gra i walka z samym sobą, aby poznać siebie i znaleźć swoje granice – podsumowała Kilian Jornet.

Sprawdź powiązane informacje

Podziel się z innymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Newsletter

FreshMail.pl