tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Pokonywanie kolejnych kilometrów sprawia Ci wielką frajdę? Mamy coś dla Ciebie! Teraz możesz pokonywać swoje bariery korzystając z elektrostymulacji mięśni. Urządzenia Compex chwali sobie Kilian Jornet, który regularnie biega w zawodach.

Zawodnik nie ukrywa, że udział w jakichkolwiek zawodach wymaga odpowiedniego przygotowania fizycznego i psychicznego. – Wszystko trzeba dokładnie przygotować, nie zostawiajmy niczego przypadkowi. Trenuj, odpowiednio się odżywaj i ucz się, a w trakcie zawodów zapomnij o wszystkim i pozwól się ponieść. Musisz być silny, żeby przezwyciężyć słabości – podkreślił.

elektrostymulatory compex opinie
fot. Compex

Biegacz od dłuższego czasu korzysta z elektrostymulatorów Compex, dzięki którym zaczął osiągać coraz lepsze rezultaty. – Bez dwóch zdań pozwala mi dojść do 100% poziomu sprawności mięśni nóg w dniu zawodów. Czuję się wtedy świeżo. Ponadto pomaga zregenerować moje nogi po długich biegach, żebym mogł wcześniej zacząć kolejny trening – kontynuował Jornet.

– Najczęściej używam funkcji Recovery (odnowa / regeneracja), a także kapilaryzacji. Ponadto dzień przed zawodami wykonuję ostatnią sesję treningową. Dodatkowo na początku sezonu pracuję nad siłą – dodał. Jego mottem jest być szczęśliwym, dlatego zamierza jak najdłużej poświęcać się swoim pasjom. – Zawody to gra i walka z samym sobą, aby poznać siebie i znaleźć swoje granice – podsumował Kilian Jornet.

5/5 - (2 votes)
[FM_form id="1"]