tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

W naszej bogatej ofercie znajdziecie między innymi stabilizatory na łydkę. Jednym z najczęściej wybieranych i polecanych modeli jest Compex Trizone Calf, dzięki któremu zminimalizujesz ryzyko odniesienia kontuzji. Doskonale sprawdza się w trakcie treningu, jak również w trakcie regeneracji mięśni łydki.

Poznaj Compex Trizone Calf

To przede wszystkim stabilizator na łydkę posiadający trzy strategicznie rozmieszczone strefy kompresji. Do olbrzymiej zalety naszego produktu należy zaliczyć również silikonową opaskę, która ma optymalizować wydajność szczytową w trakcie treningu danego sportowca.

Stabilizator na łydkę z wieloma funkcjami

Compex Trizone Calf jest unikalną konstrukcją stabilizatora, łączącą właściwości kompresji i usztywnienia. Stabilizator łączy w sobie trzy odrębne obszary kompresji, a zawarte w nim pierwiastki pochodzą z naturalnie zwęglonego bambusa. Użytkownik nie musi wcale martwić się o stabilność, kompresję i komfort. Wszystkie trzy funkcje zapewnia mu stabilizator na łydkę Compex.

Na koniec warto wspomnieć o antypoślizgowej technologii, dzięki której nie musicie się wcale martwić o zsuwanie stabilizatora w trakcie treningu. Ponadto producent zastosował odblaski, aby poprawić widoczność po zmroku.

[FM_form id="1"]