tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Wielkimi krokami zbliżamy się do okresu świątecznego. Zastanawialiście się nad sprawieniem najbliższej osobie naprawdę efektownego prezentu? Mamy coś dla Was! Specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy specjalną promocję na elektrostymulatory treningowe.

Na początku warto zaznaczyć, że elektrostymulacja obejmuje stymulację włókien nerwowych, dzięki wytwarzanym impulsom elektrycznym, które są przekazywane za pomocą zamontowanych elektrod. Oczywiście wspominane impulsy są wysokiej jakości, dlatego nie musisz martwić się absolutnie o swoje bezpieczeństwo. Elektrostymulację należy podzielić na dwie podstawowe funkcje.

na czym polega elektrostymulacja mięśni
fot. Compex

Pierwszą z nich jest stymulacja reakcji mięśnia, zwana elektryczną stymulacją mięśnia. W przypadku dobrowolnej aktywności, mózg wysyła do mięśni napięcie, a następnie komenda ta jest przekazywana do włókien nerwowych w formie sygnału elektrycznego. Następnie sygnał jest wysyłany do włókien mięśniowych, które się kurczą. Zasada elektrostymulacji odtwarza dokładnie proces dobrowolnej kontrakcji.

Już teraz elektrostymulator Compex SP 8.0 możecie kupić za 4099 PLN, co oznacza zaoszczędzenie aż 300 złotych. Ten 4-kanałowy stymulator bezprzewodowy posiada aż 40 programów umożliwiających wzmacnianie mięśni, regenerację i odnowę oraz rehabilitację. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w systemy skanujące mięśnie użytkownika, optymalizujące skuteczność sesji czy umożliwiające najbardziej odpowiedni poziom stymulacji.

Oczywiście w naszej ofercie znajdują się również inne produkty Compex – zarówno z serii Sport jak i Fitness. Pełną ofertę i promocyjne ceny znajdziecie w naszym sklepie internetowym. Zobaczcie koniecznie już teraz!

źródło: własne

Promocja świąteczna na elektrostymulatory Compex
2 ocen, średnia ocen: 5

Sprawdź powiązane informacje

Podziel się z innymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Newsletter

FreshMail.pl