tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

TheraBody – Naturalne rozwiązania Wellness – dla Twojej regeneracji, zdrowia i urody

Renomowany producent masażerów wibracyjnych zmienił nazwę marki z Theragun na Therabody. Therabody wyznaczyło sobie misję, którą jest dostarczanie skutecznych i naturalnych rozwiązań odnowy biologicznej całego ciała, aby pomóc ludziom poczuć się lepiej i umożliwić realizację celów przy dbałości o zdrowie.

Therabody to NAUKA / INNOWACJE / NATURA w jednym

Thera body Thera One Thera Gun

Masażery TheraGun

Poznaj nową gamę masażerów TheraGun do masażu wibracyjnego. Sprawdź modele TheraGun PRO, Elite Black, Elite White, Prime i Mini. Największa moc na rynku przy zachowaniu cichej pracy silnika

Masażery TheraGun

Przedstawiamy TheraOne CBD, nowy standard organicznych certyfikowanych przez USDA organicznych naturalnych rozwiązań wellness, które wykorzystują regenerujące zalety CBD, aby pomóc Ci poczuć się lepiej i przywrócić równowagę.
Już wkrótce w ofercie Elektrostymulatory.net

Masażery Theragun 4. Generacji

Jak powstał tzw. Pistolet do Masażu Theragun

Therabody postawiło sobie zadania aby dostarczać skutecznych naturalnych rozwiązań, których potrzebuje każdy, aby zadbać o swoje codzienne samopoczucie. Połączenie edukacji, innowacji i ponad dekady budowy trendów w dziedzinie technologii wellness i masażu perkusywnego, aby uczynić tego typu terapie bardziej dostępne dla wszystkich.

pierwszy masazer theragun 2007
Potrzeba matką wynalazków

Po traumatycznym wypadku motocyklowym założyciel TheraBody (TheraGun), dr Jason Wersland, szukał rozwiązania dla wyniszczających dolegliwości bólowych. Kiedy nic na rynku nie pomaga, projektuje prowizoryczne narzędzie, które działa, nieświadomie tworząc pierwszy Theragun

prototyp theragun z 2009 roku
Kolejne kroki w tworzeniu Theragun

Kontynuacja korzystania z domowej produkcji narzędzia do masażu perkusywnego pozwala odkryć, że na pewnej głębokości i przy pewnej prędkości terapia skutecznie łagodzi ból w zanikających mięśniach. Pacjenci obserwują ulgę i poprawę po stosowaniu nowatorskiej terapii

theragun G1 przelom w masazu
Dekada prototypów Theragun i powstanie modelu g1

Niezliczone prototypy, które powstawały na bazie pierwotnej konstrukcji to czas prawie dekady i później po oryginalnej koncepcji Theragun G1 trafia na rynek masowy. Każdego dnia ludzie na całym świecie zaczynają doświadczać przełomowej nauki w dziedzinie terapii perkusywnej i poznawać zalety masażu wibracyjnego

Theragun G2PRO
TheraGun G2PRO

Masażer G2PRO – Theragun drugiej generacji, został wprowadzony na rynek w 2017. Model G2PRO jest przełomową konstrukcją Theragun i z niesamowitą mocą potrzebną do głębokiego masażu mięśni oraz opatentowanymi końcówkami zaprojektowanymi dla różnych obszarów ciała zdobywa kolejne segmenty rynku

generacja Theragun G3PRO
TheraGun G3PRO

Prawdziwy kamień milowy innowacji w obszarze regeneracji i masażu wibracyjnego to wprowadzenie na rynek Theragun G3PRO, który cechuje się zaawansowaną ergonomią i 50% cichszą pracą. W tym momencie Theragun jest już stosowany przez kilkaset profesjonalnych drużyn sportowych, fizjoterapeutów, trenerów, celebrytów i zwykłych ludzi w ponad 40 krajach.

theragun czwartej generacji z aplikacja mobilna
THeragun => Therabody – Masażery Czwartej Generacji

Nowa i ulepszona aplikacja Therabody jest uruchamiana wraz z 4. generacją urządzeń do terapii udarowej, z których niektóre łączą się teraz z aplikacją bezpośrednio przez Bluetooth® – obejmując zdalną kontrolę prędkości, spersonalizowane procedury odnowy biologicznej oraz integrację z głównymi aplikacjami zdrowotnymi.

Kosmetyki naturalne TheraOne
Kosmetyki naturalne Theraone

Czwarta generacja inteligentnych urządzeń do terapii udarowej jest coraz częściej wykorzystywana w przestrzeni wellness. Z tą samą podstawową misją Theragun ewoluuje do Therabody i zapowiada nową linię USDA Organic CBD – ustanawiającą nowy standard w branży CBD.

Badania i rozwój – Innowacje są w DNA marki Therabody

Ponad 10 lat temu informacje zwrotne od pacjentów i prowadzona chiropraktyka założyciela marki Therabody Dra Jasona Werslanda wyznaczyły poprzeczkę dla wysokich standardów skuteczności terapii perkusywnej. Therabody dziś to współpraca z najlepszymi fizjoterapeutami na Świecie, trenerami, inżynierami i naukowcami na każdym etapie rozwoju produktów. Patrząc na dynamikę rozwoju Theragun i Therabody cały czas jako klienci możemy oczekiwać na nowe innowacyjne rozwiązania w dziedzienie regeneracji, masażu i wellness.

Theragun innowacja w regeneracji i masazu
edukacja therabody

Edukacja – Wzmocnienie pozycji Therabody poprzez edukację

Brak powszechnych rozwiązań prozdrowotnych w dziedzienie regeneracji, terapii bólu czy masażu uniemożliwiała dobre samopoczucie i kondycję mięśni każdemu. Dla marki TheraBody edukacja ma kluczowe znaczenie. Rozwiązanie, którego ludzie nie znają, nie wiedzą jak i kiedy je zastosować, wcale nie jest rozwiązaniem. Aplikacja Therabody, Theragun University i podcast prowadzony przez firmę są częścią koncentracji firmy na edukacji, która pomoże  zrozumieć użytkownikowi, jakie procedury, metody i nastawienia urządzenia działają dla pacjenta najlepiej.

Przyznane nagrody i wyróżnienia dla Theragun i Therabody

Nieustanne zaangażowanie w innowacje firmy Therabody spotkało się z rygorystycznymi i wymagającymi testami i bezpośrednim sprzężeniem zwrotnym od użytkowników. Wynik? Nagradzane innowacje przez prestiżowe kapituły.

nagrody dla therabody i theragun
aplikacja na smarfon therabody

POZNAJ APLIKACJĘ THERABODY

Procedury regeneracji, masażu i wellness dobrane pod pacjenta.
Aplikacja Therabody uczy się na podstawie Twojej aktywności i zachowań w czasie rzeczywistym, integrując się z Apple Health, Google Fit i Samsung Health, aby polecać spersonalizowane, spersonalizowane procedury odnowy biologicznej, które można uruchomić na naszych urządzeniach obsługujących technologię Bluetooth®.

[FM_form id="1"]