tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube
5/5 - (4 votes)

Masażery Theragun czwartej generacji

 Inteligentniejsze, cichsze i bardziej spersonalizowane masaże niż kiedykolwiek wcześniej. Theragun PRO, Elite, Prime i Mini docierają 60% niż inne masażery wibracyjne, wykorzystując unikalną naukowo skalibrowaną kombinację szybkości i siły. Każde urządzenie zapewnia głęboki i skuteczny masaż  który jest wygodniejszy niż terapia manualna. Ponadto każde urządzenie (oprócz modelu mini) jest wyposażone w Bluetooth, dzięki czemu możesz zintegrować je z aplikacją w celu wykonania spersonalizowanych programów.

Technologia QuietForce™
Niezrównana moc – niezwykle cichy

Silnik stworzony został specjalnie na potrzeby nowej generacji masażerów Theragun. To opatentowany bezszczotkowy napęd z technologią QuietForce zapewniający głęboki masaż mięśni, będąc przy tym jednocześnie cichy jak szczoteczka elektryczna.

Konfigurowalny zakres prędkości

Ustaw w urządzeniu dowolną prędkość pomiędzy naukowo skalibrowanymi 1750 – 2400 uderzeniami na minutę (PPM) za pośrednictwem aplikacji Therabody, dostosuj intensywność masażu do swoich potrzeb i uzyskaj terapię, której potrzebują Twoje mięśnie.

 

Ulepszona, dynamiczna kontrola

Monitoruj aktualną prędkość i sprawdź siłę masażu  – czytelny ekran OLED zapewnia kontrolę.

Poczuj różnicę dzięki terapii perkusywnej Theragun

Szybkość i siła  są kluczem do stymulacji mięśni głębokich, Theragun oddziałuje na mięśnie za pomocą ukierunkowanej, naukowo skalibrowanej mocy, aby uzyskać większe korzyści terapeutyczne masażu. Uderzając 40 razy na sekundę sięga o 60% głębiej w mięsień niż przeciętny masażer.

Każda końcówka ma inne przeznaczenie

Nasadki z twardego plastiku mogą uszkodzić ciało, dlatego końcówki do Theragun zaprojektowane są z miękkiej i ​​gładkiej pianki, którą można łatwo wyczyścić, zapewniając higieniczny masaż dla każdego. Każda końcówka ma unikalny kształt i poziom oddziaływania, aby zapewnić właściwy masaż w odpowiednim miejscu. To wynik wielu lat doświadczenia założyciela Therabody – doktora Jasona.

Ergonomiczny uchwyt Theragun Triangle

Nasza opatentowana konstrukcja z wieloma uchwytami Theragun Triangle zapewnia nieskończone możliwości trzymania urządzenia bez wysiłku i dodatkowego nacisku na dłonie i ramiona.
Zobacz cztery najpopularniejsze sposoby uchwytu:

Poznaj produkty Therabody

Theragun Pro

Najmocniejszy i najcichszy model dostępny na rynku.To profesjonalne urządzenie do terapii perkusyjnej. Dowiedz się więcej.

Theragun Elite

Cichy masażer dzięki zaawansowanej izolacji akustycznej o wysokiej jakości i eleganckim wzornictwie. Dowiedz się więcej.

Theargun Prime

Nowy standard w terapii perkusyjnej. Inteligentny, uproszczony, prawie bezgłośny.

Theragun  Mini

Ultraprzenośny sposób na dbanie o siebie w podróży. Theragun mini jest kompaktowy, ale potężny, zapewniając wysokiej jakości masaż mięśni w dowolnym miejscu i czasie. Dowiedz się więcej.

Masażer Wave Roller

Przemyślana konstrukcja zapewniająca najbardziej intensywny i wydajny. Wave Roller uzupełnia rutynową terapię perkusyjną i jest wyposażona w łączność Bluetooth® z aplikacją Therabody.

 

 

 

Akcesoria do masażerów czwartej generacji

Uczyń swój masaż łatwiejszym niż kiedykolwiek dzięki bezprzewodowym i bezproblemowym sposobom ładowania urządzeń, akcesoriom podróżniczym i unikalnym kocówkom.

[FM_form id="1"]