tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Jednym z najbardziej obciążanych miejsc podczas uprawiania sportów siłowych oraz wytrzymałościowych jest staw kolanowy. Warto o niego zadbać, ponieważ przy większych obciążeniach, możecie borykać się z nieprzyjemnymi kontuzjami, które mogą wyeliminować Was z ćwiczeń na dłuższy czas.

Jak zabezpieczyć staw kolanowy?

Tutaj na ratunek wychodzi stabilizator na rzepkę Compex Webtech Patella. Produkt zalecany jest między innymi przy lekkich bólach w przedniej części kolana, jak również przy niestabilności bocznej kolana. Sportowcy używają stabilizatora również w objawach przemęczenia, aby zmniejszyć nacisk na kolano, a tym samym, nie nabawić się poważniejszego urazu. Produkt z serii Webtech zapewni więc wsparcie i amortyzację podczas ruchu.

Stabilizator Compex Webtech

Do głównych zalet produktu należy zaliczyć na pewno silikonową membranę, której zadaniem jest stabilizowanie rzepki. Stabilizator Compex jest niskoprofilowany, dzięki czemu użytkownicy podkreślają, że jest lekki i wygodny. Warto wspomnieć o ergonomicznej konstrukcji, dopasowującej do stawu kolanowego.

Nie musicie martwić się również o odpowiedni ucisk i cyrkulację powietrza. Dlaczego? Szwajcarski producent wyposażył stabilizator w neopren.  Komfort użytkowania podwyższa zastosowana technologia antypoślizgowa, przez co orteza nie będzie przesuwała się w trakcie ruchu. Na koniec warto wspomnieć jeszcze w kilku słowach o odblaskach – teraz będziecie mogli bezpiecznie wykonywać trening również po zmroku.

Znajdź stabilizator w sklepie

Stabilizator Compex Webtech znajdziecie, między innymi, w ofercie naszego sklepu internetowego. Zobacz koniecznie już teraz, klikając TUTAJ.

źródło: własne

5/5 - (1 vote)
[FM_form id="1"]