tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Coraz więcej osób zmaga się z dolegliwościami bólowymi kolana. Absolutnie nie możecie tego lekceważyć, bowiem staw kolanowy codziennie jest narażony na ogromne obciążenia. Warto zadbać o swoje zdrowie, dzięki stabilizacji stawu kolanowego. W naszej ofercie znajdują się nowe stabilizatory na kolano Compex. Sprawdźcie koniecznie!

Prawdą jest, że staw kolanowy to jeden z najbardziej skomplikowanych stawów w organizmie człowieka. Kolano jest jednym z najbardziej eksploatowanych miejsc, dlatego warto o niego zadbać. Nie zlekceważcie jakichkolwiek dolegliwości bólowych, bo z wiekiem mogą się nasilać.

stabilizator kolanaPrzyczyny bólu kolana

Przyczyn może być naprawdę wiele. Przede wszystkim mogą być związane związane z brakiem lub nadmiarem aktywności fizycznych. Sytuacji nie poprawia siedzący tryb życia, czy nadwaga, z którą walczy sporo Polaków. Staw kolanowy to również najczęściej kontuzjowane miejsce u sportowców – zmagacie się z wieloma zwichnięciami, naderwaniami i skręceniami, które z pewnością nie poprawią Waszej sytuacji.

Stabilizacja kolana

Warto zadbać o swoje kolana poprzez stałą pracę nad ich stabilizacją. Istnieje wiele ćwiczeń, dzięki którym wzmocnimy staw kolanowy, chroniąc go przed kontuzjami. Pracę nad nim możemy podzielić na dwie części – aktywną i pasywną. Pierwsza z nich to zestaw specjalnie przygotowanych ćwiczeń, natomiast druga polega na pracy z fizjoterapeutą lub wykorzystaniu najnowocześniejszej metody, jaką jest elektrostymulacja. Nie zapomnijcie również o stabilizacji stawu kolanowego, przez specjalnie przygotowane stabilizatory kolana.

Więcej informacji na temat ochrony i stabilizacji kolan znajdziecie w specjalnie przygotowanym materiale. Wystarczy kliknąć TUTAJ.

5/5 - (1 vote)
[FM_form id="1"]