tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Co może Ci dać 20 minut treningu z Elektrostymulatorem SP 8.0?

20 minut sesji treningowej z elektrostymulatorem SP 8.0 to według badań producenta urządzenia: 350 skłonów na brzuch lub 160 przysiadów.

Dzięki regularnym sesjom treningowym z użyciem elektrostymulatora SP 8.0 możesz zwiększyć siłę o 27%. O 15% może wzrosnąć Twoja siła eksplozywna. Zawodnicy zanotowali 14% wzrost wyników skoku dosiężnego. Ponadto, wspomaganie treningów elektrostymulacją to 6% wzrostu masy mięśniowej. Elektrostymulatory to także redukcje. Sesje potreningowe zapewniają do 25% redukcji kwasu mlekowego w mięśniach

Wzrosty wydajności ćwiczenia z elektrostymulatorem SP 8.0
Wzrosty wydajności ćwiczenia z elektrostymulatorem SP 8.0

Elektrostymulator SP 8.0 to także solidne wsparcie dla profesjonalnych sportowców. Profesionalny kulturysta Luc Molines tak trenuje ze wsparciem Compex SP 8.0 Wireless. Jak widać trening może opierać się nie tylko o pasywne sesje ze stymulatorem, ale można zaangażować urządzenie do podkręcania intensywności treningów aktywnych.

Elektrostymulator SP 8.0 optymalizuje Twoją siłę i wytrzymałość, pomaga odzyskać szybciej świeżość jednocześnie pozwala uniknąć kontuzji i bólu.

SP 8.0 przeznaczony jest przede wszystkim dla treningu sportowców profesjonalnych, ale amatorzy aktywności fizycznej z łatwością znajdą programy dla siebie.

Produkty Compex dla SP 8.0:

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]