tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulatory Compex są bardzo często wykorzystywane przez triathlonistów, którzy wspomagają swój codzienny trening, jak również regenerują mięśnie, przygotowując je do kolejnego wysiłku fizycznego. Jednym z przykładów jest Josh Amberger. Triathlonista, który chwali sobie przede wszystkim jeden z programów.

– Uwielbiam program wytrzymałościowy. Razem z Compexem pracuję z nim dwa razy w tygodniu w trakcie jazdy na rowerze. Oczywiście za całą pracę odpowiedzialne jest serce i płuca, ale uważam, że korzystanie z elektrostymulacji dodaje mi jeszcze większej mocy niż miało to miejsce dotychczas – powiedział Josh Amberger w rozmowie z dziennikarzem serwisu internetowego compexusa.com.

fot. compexusa.com

To jednak nie koniec. – Po treningach przygotowuję posiłek, a następnie układam się wygodnie na kanapie. W trakcie jedzenia wybieram program siłowy. Ma różne poziomy działania, mogę je regulować w zależności jak bardzo ciężkie zajęcia mam za sobą. To idealna opcja dla mojego trybu życia – kontynuował.

Teraz i Ty możesz ćwiczyć i wzmacniać poszczególne partie mięśniowe dzięki elektrostymulatorom Compex. Bogata oferta urządzeń dostępna jest w naszym sklepie internetowym. Zobaczcie koniecznie już teraz!

źródło: compexusa.com

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]