tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Pewnie część z Was zdążyła już zauważyć, że w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego znalazł się elektrostymulator Compex SP 8.0 WOD Edition, który został zaprojektowany z myślą o fanach crossfitu. Zostańcie prawdziwymi twardzielami, dysponując znakomitym narzędziem treningowym!

Poznaj elektrostymulator Compex SP 8.0 WOD Edition

Przypomnijmy, że elektrostymulator Compex SP 8.0 to bezprzewodowe urządzenie, dzięki któremu będziecie mogli przeprowadzić efektywniejszy trening, zregenerować mięśnie po zawodach, czy zlikwidować miejsca bólu. Produkt posiada cztery kanały i czterdzieści programów treningowych, rehabilitacyjnych, odnowy i fitness.

Elektrostymulator Compex SP 8.0 posiada funkcje pozwalające na zoptymalizowanie siły i wytrzymałości, umożliwia szybszy powrót do odpowiedniej dyspozycji, zapewnia łagodzenie bólu mięśniowego. Stymulator mięśni Compex SP 8.0. został zbudowany z myślą o profesjonalnych sportowcach, ale z powodzeniem znajduje zastosowanie w treningach i regeneracji osób aktywnych nie zajmujących sie sportem profesjonalnie.

Decydując się na kupno elektrostymulatora Compex SP 8.0 WOD Edition macie pewność, że w zestawie znajdziecie nie tylko bezprzewodowy stymulator, ale również pilot zdalnego sterowania, moduły, stację dokującą, zestaw elektrod zatrzaskowych, czy futerał podróżny, a nawet elastyczne opaski. Nie zastanawiajcie się dłużej, naprawdę warto!

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]