tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Bezprzewodowe elektrostymulatory Compex zostały wyposażone w moduły oraz pilot, które wymagają odpowiedniego poziomu naładowania. W tym materiale postanowiliśmy wspomnieć w kilku słowach o ładowaniu baterii. Zobaczcie koniecznie!

Poziom naładowania baterii modułu pojawia się tuż przed uruchomieniem sesji stymulacji. Poziom naładowania baterii pilota jest zawsze widoczny w prawym górnym rogu. Pierwszym krokiem powinno być podłączenie zasilacza sieciowego, który dostarczony jest wraz z urządzeniem do stacji dokującej. Następnie należy podłączyć go do gniazdka sieciowego.

Ładowanie baterii w Compex

Producent elektrostymulatorów Compex zaleca całkowite naładowanie baterii pilota oraz modułów przed pierwszym użyciem, co ma na celu zwiększenie działania i oczekiwanej żywotności. Ponadto po zakończeniu sesji stymulującej mięśni, powinniście przechowywać moduły i pilot w stacji dokującej w celu ich naładowania.

Adapter pozbawiony przycisku On/Off musi zostać podłączony do niewielkich styków. Magnes oraz niewielka pionowe oznaczenie na obudowie adaptera ułatwiają prawidłowe ułożenie adaptera w gnieździe. Po prawidłowym ułożeniu adaptera powinno się usłyszeć kliknięcie.

5/5 - (1 vote)
[FM_form id="1"]