tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Obecnie na rynku mamy dostęp do wielu stabilizatorów treningowych. Wśród nich jest  Compex, charakteryzujący się znakomitą jakością i bezpieczeństwem. Sprawdźcie już teraz dlaczego warto zdecydować się stabilizator Compex!

Produkty Compex są nowoczesne i dostosowane do potrzeb profesjonalnych sportowców. Nie oznacza to jednak, że nie mogą z nich korzystać osoby amatorsko uprawiające sport. Stabilizatory stanowią bowiem znakomite wsparcie przy kontuzjach, a także dolegliwościach bólowych związanych z wysiłkiem fizycznym.

W ofercie Compex znajdziecie między innymi stabilizator na kostkę, kolano, czy łokieć lub ramię. Ich głównym celem jest usprawnienie działania stawów. W zależności od stopnia zapotrzebowania opaski i stabilizatory kompresyjne podzielone zostały na 4 kategorie. Compex podzielił stabilizatory na serie: Anaform, Trizone, Bionic oraz Webtech. Produkty cechują się przede wszystkim opatentowaną technologią silikonową, zapewniającą wsparcie i amortyzację podczas ruchu.

Na uwagę zasługuje fakt, że opaski kompresyjne odpowiednio dopasowują się do użytkownika. Stabilizatory są wykonane z neoprenu, dzięki którym utrzymują odpowiednią temperaturę, a także wentylację. Dodatkowym atutem są odblaski zwiększające widoczność oraz kieszonka na klucze i karty. Poniżej możecie sprawdzić poszczególne stabilizatory Compex.

[FM_form id="1"]