tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulatory Compex cieszą się ostatnio coraz większym zainteresowaniem na rynku. Wiele osób nie zdaje sobie jednak jeszcze sprawy z właściwości urządzeń szwajcarskiego producenta. Chcemy stopniowo prezentować informacje na ich temat, dlatego tym razem zaprezentujemy opinie o elektrostymulatorach Compex.

Elektrostymulatory Compex – opinie

– Urządzenia Compex pozwalają mi dojść do 100% poziomu sprawności nóg w dniu wyścigu. Czuję się wtedy świeża. Ponadto pomaga zregenerować moje nogi po długich wyścigach, żebym mogła wcześniej zacząć kolejny trening – powiedziała Kilian Jornet. Biegaczka dodała, że najczęściej korzysta z programu regeneracji mięśni. – Ponadto dzień przed zawodami wykonuję ostatnią sesję treningową. Na początku sezonu pracuję z kolei nad siłą – dodała.

elektrostymulatory compex opinie
fot. Compex

W samych superlatywach na temat urządzeń Compex wypowiada się również Alex Luison.  – Urządzenia bezprzewodowe są niezwykle praktyczne. Nie ma już żadnych przewodów, w które można się zaplątać, dlatego jest bardzo komfortowe w użytkowaniu – chwali sobie triathlonistka. – Doceniam szczególnie takie cechy jak liczba skurczów. Radzę, żeby każdy upewnił się, że Compex jest naładowany. Przez zwiększenia przepływu krwi, elektrostymulacja uniemożliwia zgromadzeniu kwasu mlekowego, co zapobiega zakwasom i urazom. Przydaje się również do łagodzenia bólu – kontynuuje sportsmenka.

Zasięgnęliśmy również opinii jednego z kolarzy. – Myślę, że to doskonałe urządzenie do treningu oraz rehabilitacji. To kolejne narządzenie pozwalające osiągnąć najwyższy poziom wydajności – powiedział Sylvian Chavanel. Jak widać, opinie o elektrostymulatorach Compex są naprawdę pozytywne. Nie spotkaliśmy się jeszcze z negatywnymi opiniami na temat produktu Szwajcarów. Jeżeli do tej pory zastanawialiście się nad kupnem urządzenia, to liczymy, że teraz rozwialiśmy wszelkie wątpliwości. Elektrostymulatory Compex są dostępne w naszym sklepie internetowym.

źródło: własne

4/5 - (167 votes)
[FM_form id="1"]