tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Ćwiczenia to Lekarstwo Nie pozwól, aby ból, uraz lub wiek cię zatrzymały Badania wykazują, że ćwiczenia odgrywają kluczową rolę w ochronie i powrocie do zdrowia po urazach i chorobach. Dynamic Tape pomaga kontrolować obciążenie, ruch i funkcję, dzięki czemu otrzymujesz odpowiednie ćwiczenia w odpowiednim czasie. Zbuduj lepszą wersję siebie z Taśmą Dynamiczną – Dynamic Tape.

Poprawa  mechaniki ruchu

Dynamic Tape działa mechanicznie jak sprężyna, silnie spowalniając lub wspomagając ruch, co pozwala na poprawę wzorców ruchowych. Od opadania stopy po piłkę nożną, Dynamic Tape jest zaufanym rozwiązaniem dla wiodących sportowców, specjalistów medycznych, fizjoterapeutów i pacjentów.

Ochrona struktur mięśni

Dynamic Tape taping biomechaniczny może dopomóc w zmniejszeniu obciążenia na uszkodzone lub przeciążone struktury, takie jak nadwyrężone mięśni, stawy (np skręcona kostka), dolegliwości typu łokieć tenisisty czy np: zapalenie powięzi podeszwowej. Taping biomechaczny może także wspomagać mięśnie w przypadku występowania dysbalansu mięśniowego czy osłabienia, np. po rekonstrukcji ACL. Aplikacja taśmy ma na celu zmniejszyć czynniki ryzyka związane z bólem lub ponownym urazem.

Wydajność ruchowa

Jakość życia jest określana przez naszą zdolność do wykonywania normalnych codziennych czynności. Dla osoby powracającej do zdrowia po udarze może to oznaczać chwytanie filiżanki. Dla innych może to być bieganie maratonu. Efekty mogą być natychmiastowe, zauważalne i mierzalne.

 

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]