tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube
elektrostymulatory compex
fot. Compex

W ostatnim czasie coraz bardziej popularne na rynku stają się elektrostymulatory marki Compex. To świetne uzupełnienie codziennego treningu oraz diety, które pomoże osiągnąć efekty wizualne w jeszcze szybszym czasie. Najnowsze urządzenia wyprodukowane przez szwajcarskiego producenta posiadają szereg technologii, ułatwiających pracę.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie kilka stymulatorów treningowych poprzedzonych nazwą MI. To unikalna technologia uwzględniająca specyfikę każdego z mięśni, a tym samym oferująca stymulację dobraną do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dane do stymulatora są przesyłane automatycznie, są spersonalizowane i dostosowane do fizjologii. Wśród omawianych przez nas technologii są:

MI-SCAN – Bezpośrednio przed sesją treningową, funkcja bada wybraną grupę mięśniową i automatycznie dopasowuje ustawienia stymulatora do pobudliwości danego obszaru ciała, w zależności od fizjologii użytkownika. Funkcja ta wywołuje na początku programu krótką testową sekwencję, podczas której dokonywane są pomiary.

MI-TENS – Ogranicza niepożądane skurcze mięśni w miejscach bolesnych. Z każdym wzrostem intensywności ma miejsce faza testowa i w przypadku wykrycia skurczu mięśniowego, urządzenie automatycznie obniża intensywność stymulacji.

MI-RANGE – Pozwala użytkownikowi na wybranie idealnego poziomu intensywności stymulacji dla programów recovery, massage, capillarisation, a nawet muscle pain. Na początku programu urządzenie skłania użytkownika do zwiększenia instensywności stymulacji. W trakcie tego zwiększenia urządzenie analizuje reakcje każdego stymulowanego mięśnia i określa optymalny poziom. Gdy tylko mięsień osiągnie swój optymalny poziom, odpowiedni kanał zostaje automatycznie odznaczony i intensywność stymulacji nie może zostać zwiększona. W celu odzyskania kontroli, należy po prostu ponownie wybrać dany kanał, a następnie zwiększyć lub zmniejszyć intensywność stymulacji.

MI-AUTORANGE – Funkcja realizuje identyczny cel jak w przypadku MI-range z tym wyjątkiem, że w tym przypadku wszystko odbywa się w sposób automatyczny. Na początku programu pojedyncze naciśnięcie przycisku “w górę” na panelu wielofunkcyjnym pozwala urządzeniu na automatyczne zwiększenie intensywności stymulacji do momentu wykrycia idealnego poziomu intensywności. Naciśnięcie przycisku “w dół” na panelu wielofunkcyjnym powoduje anulowanie funkcji MI-autorange. Następnie urządzenie przechodzi w tryb ręczny, w którym za intensywność odpowiada użytkownik.

MI-ACTION – Pozwala na rozpoczęcie wywołanego elektrycznie skurczu za pomocą dobrowolnego działania. W taki sposób wywołany elektrycznie skurcz jest doskonale kontrolowany, trening staje się bardziej komfortowy, dokładniejszy i pełniejszy. Na koniec każdej fazy odpoczynku pilot urządzenia emituje sygnał dźwiękowy. Od tego momentu możliwe jest rozpoczęcie dobrowolnej kontrakcji. Jeżeli po upływie określonego okresu czasu nie nastąpi dobrowolna kontrakcja, urządzenie automatycznie wstrzymuje działanie.

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]