tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

rower treningowy octane fitness airdynexPostaw na nowoczesny trening, dzięki profesjonalnemu rowerowi treningowemu Octane Fitness AirdyneX, który już teraz dostępny jest w sklepie internetowym elektrostymulatory.net.

Poznaj Octane Fitness Airdynex

Rower treningowy Octane Fitness Airdynex został skonstruowany na bazie pierwszego tego typu sprzętu Cross. Firma Schwinn Airdyne ma bowiem ponad 30-letnie doświadczenie, dzięki któremu produkuje najnowocześniejsze modele. Oferowany przez nas sprzęt charakteryzuje się przede wszystkim nowoczesną konstrukcją i technologią.

Inżynierowie zadbali przede wszystkim o nowoczesną konstrukcję korbowodu, a także wzmocnili go co sprawia, że rower treningowy jest niezwykle bezawaryjny. Nie zapominamy oczywiście o wielofunkcyjnym komputerze i uchwytach, dzięki którym trening będzie jeszcze efektywniejszy niż dotychczas. Użytkownik ma możliwość regulowania siedziska, a ponadto jest zabezpieczony osłoną wiatrową. Warto wspomnieć jeszcze o większej liczbie skrzydeł, przez co jednostka treningowa jest znacznie bardziej intensywna.

Specyfikacja techniczna Octane Fitness Airdynex

Wyświetlacz: LCD

Silnik: samo zasilający
Programy: 9 programów treningowych
Puls: pomiar bezprzewodowy
Max. Waga użytkownika: 151 kg
Waga urządzenia: 51 kg
Wymiary: 140 x 60 cm

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]