tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Wspomaga trening siłowy, pozwala wzmacniać mięśnie, a jednocześnie uśmierzy ból i sprawdzi się w procesie rehabilitacji. Nie piszemy tutaj o wielu urządzeniach, ale o jednym produkcie, który spełni wszystkie wymienione funkcje – elektrostymulator mięśni Compex.

Odpowiednia dawka rywalizacji sprawia, że zawodnicy chcą stale podnosić swoje umiejętności, bić własne rekordy i stać się lepszymi z dnia na dzień. Nie obędzie się oczywiście bez regularnych treningów i zdrowej diety. Cały proces może być jednak o wiele efektywniejszy z wykorzystaniem wspominanego we wstępie elektrostymulatora mięśni Compex.

Zalety elektrostymulacji mięśni

Produkt, który znajdziecie w ofercie naszego sklepu internetowego, jest doskonałym partnerem treningowym. – Nie wyobrażam sobie teraz treningów bez elektrostymulatora. Compex SP 8.0 doskonale sprawdza się przy wzmacnianiu wybranych przeze mnie partii mięśniowych, a dodatkowo świetnie regeneruje mięśnie po wysiłku, szczególnie po wyczerpującym maratonie. Kilkanaście minut pracy z Compexem sprawia, że podróże powrotne do domu nie są już męczące – powiedział nam jeden z maratończyków, który zdecydował się na kupno urządzenia do elektrycznej stymulacji mięśni.

Compex z najlepszymi sportowcami

To oczywiście nie koniec zalet urządzenia. Wielu fanów piłki nożnej mogło zauważyć już, że elektrostymulator Compex wykorzystywany jest przez wielu zawodników – choćby Krzysztofa Mączyńskiego, czy Luisa Suareza, który zabrał ze sobą urządzenie na Mistrzostwa Świata w Rosji. Compex może być równie dobrze prywatnym rehabilitantem, który wzmocni kontuzjowaną nogę.

W zasadzie tylko od samego użytkownika zależy zatem, w jaki sposób wykorzysta elektrostymulację mięśni. Jednego możemy być pewni – nikt nie będzie czuć się zawiedziony.

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]