tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulatory Compex cieszą się w ostatnim czasie coraz większym zainteresowaniem. Wysokiej jakości urządzenie kosztuje, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw klientom i zaoferować sprzedaż elektrostymulatorów treningowych na raty.

W jaki sposób kupić elektrostymulator na raty?

Już teraz bez najmniejszych problemów możesz kupić elektrostymulator treningowy marki Compex na raty. Oferta dla naszych klientów na zakup sprzętu szwajcarskiego producenta nie wymaga umów, czy ponoszenia dodatkowych kosztów. Teraz możesz mieć swój własny elektrostymulator w szybkim systemie ratalnym z niskim oprocentowaniem oraz elastycznym czasem kredytowania, a także możliwością konfigurowania wysokości pożyczki.

To właśnie dzięki opcji ratalnej, zakup elektrostymulatora jest jeszcze łatwiejszy. Nie zwlekaj dłużej i kup dowolne urządzenie w naszym sklepie lub wyposaż swoją siłownię, klub fitness, czy gabinet odnowy biologicznej. Stymulatory doskonale sprawdzają się również w SPA i hotelach.

Szczegóły rat w CompexStore.pl

Raty w naszym sklepie dostępne są dla zakupów od 300 do 20 000 złotych. Możesz liczyć również na stałe oprocentowanie w wysokości jedynie 16%. Nie martw się ukrytymi kosztami, prowizjami – nie spotkasz się z tym u nas! Warto również dodać, że okres spłaty rat można skonfigurować w okresie od 3 do 36 miesięcy. Tylko od Ciebie zależy, jak długo będziesz spłacał nowy elektrostymulator Compex.

Więcej szczegółowych informacji, a także kalkulator wysokości opłat znajdziecie klikając TUTAJ. Gorąco zachęcamy do przeliczenia!

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]