tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

W wielu artykułach podkreślaliśmy już jak ważną rolę w życiu sportowca odgrywa regeneracja. Odpowiednio odnowione mięśnie pozwalają na wykonanie intensywnych treningów, a i postawa na zawodach lub w meczach powinna być więcej niż zadowalająca. Na przeciw zadaniu wychodzą nam elektrostymulatory Compex.

Bez dwóch zdań świetnym urządzeniem do regeneracji mięśni po treningach jest elektrostymulator Compex. Nowsze modele szwajcarskiego producenta mają wbudowane specjalne programy odnawiające, które pomogą w szybki sposób odnowić mięśnie i postawią Cię na nogi. To oczywiście nie koniec zalet, bowiem stymulatory treningowe pozwalają zwalczać tak zwany efekt ciężkich nóg, a i zakwasy nie są dla nich żadnym problemem. Specjalny program pozwoli bowiem zmniejszyć stężenie kwasu mlekowego.

Kto może używać elektrostymulatorów treningowych? Każda osoba uprawiająca sport zawodowo, czy amatorsko. Idealnym przykładem jest między innymi Artur Boruc. Bramkarz reprezentacji Polski w trakcie zgrupowania w Arłamowie opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym jest podłączony pod wspominany elektrostymulator Compex.

Another day in the office 😏👊🏼. #Arlamow #nationalteam #poland #boruc

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Artur Boruc (@arturboruc)

Intensywność treningów na przedturniejowym zgrupowaniu w Arłamowie była naprawdę duża, dlatego odpowiednia regeneracja pozwoliła ćwiczyć na maksymalnych możliwościach organizmu. Podobna rzecz miała miejsce również w trakcie Mistrzostw Europy. Część zawodników już w samolotach, wracając po meczu, używała stymulatorów treningowych, aby następnego dnia być gotowymi do treningu. Nie zastanawiaj się dłużej – zamów elektrostymulatory Compex.

źródło: własne

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]