tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Uprawiasz sport lub codziennie wykonujesz czynności nadwyrężające nadgarstek? Powinieneś poważnie zastanowić się nad kupnem stabilizatora zapewniającego odpowiednią stabilizację przy urazach. W naszym sklepie internetowym dostępny jest stabilizator na nadgarstek Compex. Sprawdź już teraz!

Stabilizator na nadgarstek Compex Anaform Wrist jest polecany przede wszystkim osobom trenującym i uskarżającym się na niestabilność nadgarstka lub po lekkich kontuzjach, w szczególności łagodnych skręceniach lub nadwyrężeniach. Oferowany przez nas stabilizator spełnia również ważną rolę przy przetrenowaniu.

stabilizator na nadgarstek
fot. Compex

Ochraniacz firmy Compex został wykonany z neoprenu. Posiada regulowany ucisk, co jest jego wielką zaletą. Specjaliści polecają stabilizator przy problemach ze stabilizacją nadgarstka. Warto na pewno wspomnieć, że zawiera unikatowy, niski profil, został on zaprojektowany z myślą o użytkownikach, więc jest lekki i ergonomiczny. Z kolei wspominany przed chwilą neopren pozwala zapewnić zawodnikowi kompresję ciała, a także wspomoże nadgarstek w trakcie jednostki treningowej.

Stabilizator na nadgarstek

Lekkość i wygodę w trakcie noszenia zapewnia lycra, a podwójna konstrukcja pozwala użytkownikowi dostosować poziom wsparcia i ucisku według indywidualnych potrzeb. Osoby noszące stabilizator na nadgarstek Compex mają również zapewniony ucisk termalny, a jego kształt umożliwia szybkie zakładanie. Gdyby tego było mało, to produkt został wyposażony w odblaski, które zwiększą widoczność, a zastosowana technologia antypoślizgowa uniemożliwi zsuwanie się stabilizatora.

W jaki sposób należy dobrać rozmiar stabilizatora na nadgarstek? Powinieneś zmierzyć obwód wokół nadgarstka, a wynik sprawdzić w tabeli rozmiarów. Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Sprawdź już teraz niezwykle skuteczny i wygodny stabilizator na nadgarstek Compex.

źródło: własne

5/5 - (1 vote)
[FM_form id="1"]