tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Elektrostymulatory Compex podbijają świat sportu. Urządzenia wykorzystywane są przez osoby uprawiające różne dyscypliny sportowe – począwszy od piłki nożnej, kończąc na golfie. W ostatnim wypadku świetnym przykładem jest Sebastian Buhl, który bardzo chwali sobie pracę ze stymulatorami treningowymi.

Golfista już na samym początku przyznał, że zawodnik z drugiego miejsca jest pierwszym przegranym, dlatego codziennie stara się doskonalić swoje umiejętności, aby osiągać jak najlepsze rezultaty. – Zawsze daję z siebie maksimum. Nie poddaję się – powiedział Sebastian Buhl, który na co dzień korzysta z elektrostymulatorów Compex.

Sebastian Buhl
fot. sebastian-buhl.eu

Compex daje mi mnóstwo korzyści. Stymulator jest bezprzewodowy, dzięki czemu mogę go przenosić w każde miejsce. W zasadzie to mogę go używać kiedy tylko chcę – kontynuował sportowiec. Okazuje się, że wspominany Sebastian Buhl najczęściej korzysta z programów pozwalających zlikwidować ból, a także masażu. – Używam ich, kiedy muszę, zwłaszcza po ciężkim dniu treningowym – dodał.

Golfista nie ukrywa, że jego głównym celem w życiu sportowym jest wygranie elitarnego turnieju British Open. Nie jest to jednak wcale łatwe zadanie, dlatego przed nim jeszcze mnóstwo ciężkich dni treningowych z elektrostymulatorem Compex. Życzymy powodzenia!

źródło: własne

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]