tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Compex wypuścił na rynek przewodowe i bezprzewodowe elektrostymulatory mięśni. Oczywiście osoby ceniące wygodę zdecydują się na kupno produktów bezprzewodowych, w których nie mamy kłopotów z kablami. Inna sprawa ma się z urządzeniami przewodowymi. Tym razem postanowiliśmy zaprezentować, w jak prosty sposób można odpiąć kabel od elektrody.

Na początek przypomnijmy, że w urządzeniach przewodowych sygnał do mięśni dociera poprzez elektrostymulator, następnie przechodzi przez kable, kończąc na elektrodzie, której zadaniem jest przesłanie odpowiedniego sygnału. Warto jednocześnie podkreślić, że połączenie elektrody z kablem oraz jego usunięcie, to banalnie proste zadanie. Możecie się o tym przekonać z poniższego filmu instruktażowego.

Kabel podpinamy do elektrody dzięki specjalnie zamontowanemu stickowi. Wart podkreślenia jest fakt, że nie trzeba używać do tego siły – wystarczy dobrze przytrzymać elektrodę przy mięśniach, a następnie odczepić kabel, a usłyszymy charakterystyczny dźwięk odpięcia.


Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]