tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Jeżeli mielibyście wymienić najbardziej narażone na kontuzję miejsce, to z pewnością jedną z najczęstszych odpowiedzi byłby staw skokowy. Warto tym samym zabezpieczyć się przed urazami, decydując się na kupno odpowiedniego stabilizatora.

Sporty drużynowe oraz indywidualne w szczególny sposób narażają staw skokowy na kontuzje. Obojętnie czy mamy na myśli piłkę nożną, koszykówkę, czy bieganie, to za każdy razem ryzykujemy odniesieniem urazu. Leczenie okolic kostki nie jest łatwe, tym bardziej, że angażujemy staw również podczas codziennych czynności.

10-elektrostymulatory-kostka-stabilizator-bólTo właśnie dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w ortezę, której zadaniem będzie stabilizacja stawu skokowego. Stabilizator stosuje się przede wszystkim w momencie, kiedy uraz nie jest jeszcze zbyt poważny, a także w okresie rehabilitacyjnym, aby odciążyć chorego miejsca.

W takich wypadkach możecie liczyć, że Wasza noga będzie w pełni unieruchomiona, a co za tym idzie – stłuczone kości nie przemieszczą się i nie nabawicie się poważniejszej kontuzji. Ponadto szybciej wrócicie do zdrowia, a przecież na tym powinno Wam zależeć w pierwszej kolejności.

Z tego miejsca polecamy stabilizatory Compex, które zostały wykonane z największą starannością. Ortezy silikonowe umożliwiają integrację z całą konstrukcją stabilizatora, zapewniając wsparcie i odciążenie mięśni. Tymczasem zwęglone włókna bambusa wyregulują ciepło i zniwelują nieprzyjemne zapachy. Opaski zostały zaprojektowane w ten sposób, aby strategicznie rozmieścić obszary ucisku i kompresji, a zamontowane na nich odblaski pomogą w warunkach ograniczonej widoczności.

Wszystkie produkty dostępne są w naszym sklepie internetowym – wystarczy kliknąć TUTAJ. Zobaczcie koniecznie już teraz!

5/5 - (1 vote)
[FM_form id="1"]