tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Jednym z najbardziej wymagających sportów na świecie jest triathlon. Połączenie pływania, jazdy na rowerze i biegania-po takim przedstawieniu od razu nasuwa się myśl, jak dobrze trzeba przygotować się do tego typu zawodów sportowych. Trafiliśmy niedawno na ciekawą rozmowę z Michell Jonesem, który opowiedział o swoich treningach i korzystaniu z elektrostymulacji mięśni.

Triathlonista podkreśla już na samym początku jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do zawodów. – Nie chodzi tutaj wyłącznie o dietę i trening. Zawsze po przygotowaniach trzeba się odpowiednio zrelaksować i zregenerować mięśnie, przygotowując je do kolejnego wysiłku – wyjaśnił.

Michel Jones nie ukrywa, że często korzysta z elektrostymulacji mięśni. Urządzenia Compex umożliwiają mu pracowanie nad siłą mięśni oraz ich regenerację po treningach.  – Program z siłą jest genialny. Mogę z niego korzystać przed, w trakcie i po zajęciach – kontynuował sportowiec.

On sam jednak podkreśla, że nie wyobraża sobie regeneracji mięśni bez elektrostymulatora. – To coś fantastycznego. Po odpowiednim użyciu programu regeneracyjnego, następnego dnia mogę znów trenować z pełnymi obciążeniami, na maksymalnym poziomie. Elektrostymulacja umożliwia lepszy przepływ krwi, pozbywając się tym samym zakwasów – dodał.

Sport wiąże się niestety z kontuzjami. W takich wypadkach triathlonista również wykorzystuje elektrostymulator Compex.  – To ma dla mnie znaczenie. Kiedy jesteś profesjonalistą, chcesz jak najszybciej wrócić do treningów. Compex pozwala mi uśmierzyć ból – podsumował Jones.

źródło: compexusa.com

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]