tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Kolano jest jednym z najbardziej narażonych na kontuzję miejsc. Nie ważne czy biegasz, jeździsz na rowerze, czy grasz w piłkę nożną. Zadbaj o swoje kolana kupując stabilizator Compex Trizone Knee!

Dlaczego warto wybrać produkty z serii Compex Trizone? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Stabilizator na kolana posiada trzy strategicznie rozmieszczone strefy kompresji, a jego wielką zaletą są wstrzyknięte silikonowe opaski, których zadaniem jest optymalizacja wydajności stawów.

Stabilizator na kolano Compex Trizone powinien być wykorzystywany przy:

  • objawach przemęczenia stawu kolanowego
  • nadwyrężenia kolana
  • stanach zapalnych kolana
  • wykonywaniu powtarzalnych ruchów
  • dla odciążenia kolana

stabilizator na kolano trizone knee elektrostymulatory_netDo zalet stabilizatora na kolano należy zaliczyć elastyczną strukturę dzianiny. Umożliwia to skierowani ucisku wokół stawu kolanowego, a pasy silikonowe działają podobnie jak taping. Opaska na kolano Trizone zawiera pierwiastki, pochodzące z naturalnie zwęglonego bambusa. Ma on właściwości antybakteryjne oraz umożliwia regulację cieplną.

Na produkt na pewno nie będą narzekały osoby, którym przeszkadza zsuwanie się opaski. Compex gwarantuje bowiem optymalny ucisk i dobre dopasowanie podczas ruchu. Ponadto warto wspomnieć o zamontowanych odblaskach, które zwiększają widoczność. Stabilizator posiada również ukrytą kieszeń, w której bezpiecznie schowasz np. klucze.


[FM_form id="1"]