tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Wyjątkowa okazja dla naszych klientów! Teraz w naszej ofercie znajdziecie elektrostymulator Compex SP 8.0, do którego gratisowo dołączamy kilka niezwykle użytecznych produktów. Sprawdźcie szczegóły!

Elektrostymulator Compex SP 8.0 to najwyższa półka elektrostymulatorów mięśni. Przeznaczony jest nie tylko do treningów, ale również do odnowy, masażu i łagodzenia bólu. Produkt znajduje również zastosowanie w rehabilitacji i fitnessie. Teraz bezprzewodowy stymulator mięśni może być Wasz!

Compex SP 8.0 dostępny jest już w cenie 4399,00 zł (przeceniony z 5199,00 zł)! To jednak nie koniec, ponieważ do zestawy dołączamy gratis motor pen, żel Compex, a także 3 paczki elektrod Straps.

Flagowy model elektrostymulatorów Compex został stworzony z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wysoka jakość wykonania, pełen zakres funkcji oraz niezawodność elektrostymulatora sprawia, że jest jednym z najczęściej wybieranych przez zawodowych sportowców i amatorów. Urządzenie pozwala na wsparcie treningu w sposób umożliwiający osiągnięcie lepszych rezultatów.

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]