tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Zadbaj o swoje zdrowie ze stabilizatorami Compex. Sport ma to do siebie, że prowadzi do nieprzyjemnych kontuzji. Jedną z nich jest choćby skręcenie stawu skokowego. Jeżeli ktokolwiek z Was zmagał się z tym urazem, to doskonale wie, że to nic przyjemnego. Dlatego warto zadbać o odpowiednie bezpieczeństwo – właśnie przez stabilizator na kostkę.

Na początek odrobina teorii. Do czego tak naprawdę służą stabilizatory? Przeznaczone są na poszczególne partie ciała i mają na celu poprawić i usprawnić działanie stawów. Compex postanowił wypuścić na rynek cztery kategorie stabilizatorów, do których możemy zaliczyć Anaform, Bionic, Trizone, a także Webtech.

Stabilizator-na-kostkę-Compex-TRIZONE-ANKLEBez dwóch zdań jednym z najbardziej narażonych na kontuzje miejsc jest staw skokowy. To właśnie dlatego zachęcamy do kupna stabilizatora na kostkę, który zapewni amortyzację i rozproszy napięcie w okolicach kostki, a jednocześnie zapewni jej wsparcie. – Stabilizatory są często wykorzystywane przez trenujących zmagających się z urazami, schorzeniami zwyrodnieniowymi lub potrzebującymi dodatkowego wsparcia stawu lub konkretnego mięśnia – możemy przeczytać.

Pozostając w temacie stabilizatora Compex na kostkę, warto w kilku słowach wspomnieć o jego podstawowych zaletach. Przede wszystkim łączy w sobie właściwości kompresji i usztywnienia, a dzięki elastycznej strukturze dzianiny, umożliwia zlikwidowanie uczucia ucisku wokół kostki. Ponadto zapewnia użytkownikowi idealne dopasowanie i ułatwia eliminację wilgotności. Gdyby tego było mało, to zawarty w nim zwęglony bambus, potrafi wyeliminować nieprzyjemny zapach.

Opaska dopasowująca się do każdego rodzaju obuwia dostępna jest między innymi w naszym sklepie internetowym. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, wystarczy kliknąć TUTAJ.

4.5/5 - (2 votes)
[FM_form id="1"]