tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Stymulatory Compex uzupełnieniem codziennego treningu? Jak najbardziej! Zdecydowaliśmy się porozmawiać chwilę z latynoamerykańskim ambasadorem szwajcarskiego producenta – modelką, triatloniską i agentką nieruchomości, Vanessą Goncalves. Dowiedźcie się nieco więcej o szkoleniu i o tym, jak Compex pozwala osiągnąć w pełni swój potencjał.

Powiedz proszę jakie jest Twoje motto życiowe, które pomaga przezwyciężyć każde wyzwanie?

Moją największą motywacją w życiu jest Bóg i moja rodzina. Każdego dnia mamy do czynienia z wyzwaniami losu, musimy zmierzyć się z podjęciem trudnych decyzji. Kiedy mamy blisko Boga, gdy wierzymy w niego, przestajemy być przytłaczani problemami, możemy w pełni zaufać, że cokolwiek się wydarzy, jest dobre dla nas i osób które nas kochają. Z tym wyznaniem wiary i bezwarunkowym wsparciem mojej rodziny, mogę pokonywać kolejne wyzwania.

Vanessa Compex
fot. Compex

Czy możesz podzielić się swoimi wskazówkami treningowymi?

Sprawność fizyczna jest niewątpliwie jednym z najtrudniejszych zadań, które stoją przed sportowcem. To przecież połączenie kondycji fizycznej i wytrzymałości, a nie można zapomnieć również o przygotowaniu psychicznym. W całym sporcie istnieją ważne czynniki jak żywienie, przygotowanie fizyczne i psychiczne. Odgrywają ważną rolę dla mnie, jako sportowca. Należy bowiem utrzymać dyscyplinę w tych trzech obszarach, kontrolować swoje emocje. Nasz umysł może przecież doprowadzić do rezygnacji z zawodów, albo do osiągnięcia założonego celu lub podniesienia poziomu ego.

Vanessa Compex
fot. Compex

Jakie zalety ma Compex?

Odkąd poznałam Compex, to mój zagorzały sojusznik. Dał mi wszystko, czego potrzeba do odzyskania sił po treningu i pozwala znacznie szybciej wrócić do zdrowia. Nie odnoszę już tak częstych urazów, co było związane z nieodpowiednim rozciąganiem. Słowo, które opisuje bezprzewodowy stymulator to – rewelacyjny! Jest wygodny w transporcie, prosty w obsłudze i przede wszystkim daje gigantyczny skok w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń.

Jaki jest Twój ostateczny cel w karierze?

Moim celem jest ukończenie Ironmana. Jestem sportowcem amatorem, chcę cieszyć się sportem, nie widzę w tym jedynie konkurencji. Moja konkurencja to codzienność, chcę przezwyciężać swoje granice i stać sie lepszą wersją samego siebie.

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]