tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Słyszeliście kiedykolwiek o elektrostymulatorach treningowych marki Compex? Dzięki nim będziecie w stanie zdecydowanie poprawić swoje wyniki sportowe, a jednocześnie zadbacie o odpowiednią regenerację mięśni po wysiłku fizycznym.

Świetnym dowodem na skuteczność elektrostymulacji mięśni jest Mario Mola – człowiek od lat rywalizujący w triathlonie. Dzięki intensywnym treningom doszedł naprawdę wysoko. – Przede wszystkim trzeba stale trenować, dzień w dzień, pomimo faktu, że organizm nie zawsze reaguje w ten sam sposób. Należy odpowiednio słuchać swojego ciała – powiedział.

elektrostymulatory zakwasy
fot. Compex

Triathlonista podkreśla, że bardzo ważną rolę w jego sportowym życiu odgrywają elektrostymulatory Compex. – Odpoczynek i odpowiednia regeneracja są bardzo ważne jeśli chodzi o intensywne jednostki treningowe. Również dobre przygotowanie fizyczne i optymalne napięcie mięśni ma wpływ na dobry trening i regularną rywalizację, bez urazów. Dzięki urządzeniom Compex mogę zawsze dawać z siebie 100% – kontynuował.

– Przede wszystkim moim ulubionym programem jest masaż i regeneracja. Byłem w stanie również poradzić sobie z drobnymi problemami bólowymi, dzięki funkcji Tens. Z drugiej strony, mogę urozmaicić moją pracę na siłowni, tak z 2-3 razy w tygodniu – dodał Mario Mola.

Jak sam przyznaje, chce iść cały czas naprzód. – Bez obsesyjnego myślenia o przyszłości – powiedział triathlonista rywalizujący na Igrzyskach Olimpijskim w Londynie. – To było dla mnie wielkie przeżycie. Mam nadzieję, że to pomoże mi być jeszcze lepszym w następnych latach. Czas i praca zadbają o resztę – podsumował.

źródło: własne

[FM_form id="1"]