tel: 507 507 004
e-mail: sklep@elektrostymulatory.net
Oferta na Allegro.pl
Facebook
Instagram YouTube

Podróżujesz często i pokonujesz spore odległości? Twoje nogi na pewno nie są z tego zadowolone. Warto o nie dobrze zadbać, a umożliwia to elektrostymulator Compex, pozwalający odpowiednio dotlenić dolne partie mięśniowe.

Przesiadując wiele godzin w samochodzie lub samolocie narażasz swoje nogi na niedotlenienie. Absolutnie nie powinieneś tego lekceważyć, dlatego warto już teraz zaopatrzyć się w elektrostymulator Compex, który pozwoli utrzymać poziom tlenu w mięśniach na odpowiednim poziomie.

elektrostymulacja mięśni
fot. Compex

W bogatym asortymencie firmy Compex znajdziesz elektrostymulatory przewodowe i bezprzewodowe, oferujące Ci naprawdę wiele różnych programów treningowych. Warta podkreślenia jest spersonalizowana stymulacja, a wszystko dzięki dostosowaniu urządzenia do fizjologii każdego organizmu. W tym celu zainstalowano technologie Muscle Intelligence – MI-SCAN, MI-ACTION, MI-TENS oraz MI-RANGE.

Elektrostymulatory Compex mają wbudowane programy treningowe przeznaczone do odnowy i masażu. Odprężenie zapewni Ci masaż relaksacyjny, natomiast nad wyeliminowanie uczucia zmęczenie wpływa masaż przywracający, dostępny w urządzeniach przewodowych i bezprzewodowych. Nie może również zabraknąć informacji o programach przeznaczonych do łagodzenia bólu oraz zmniejszania napięcia mięśni.

Compex zapewni Ci zmniejszenie bólu pleców oraz wyeliminuje uczucie ociężałych nóg, zapobiegnie skurczom, a nawet zadziała przeciwbólowo w zapaleniu ścięgien. Nie zastanawiaj się dłużej – zainwestuj w swoje zdrowie już teraz!

źródło: własne

Będziemy wdzęczni za Twoją ocenę
[FM_form id="1"]